Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Marianna becézése lehet...

A Marianna becézése lehet Anna is?

Figyelt kérdés

Vagy ez így fura?


A Marianna név mennyire ódivatú? Ha meghallanád, hogy ismerősöd így nevezte el a babáját, mit gondolnál?


2015. nov. 7. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ódivatú. Egy normális név.

Nekem egyébként tetszik.

Annának még nem hallottam becézni, de biztosan lehet annak is.

2015. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárminek lehet bérmi a beceneve, mert a becenév nem hivatalos, tehát nem szabályozza senki. Ismerek Bélának becézett Zsuzsannát, na ott aztán tényleg nincs semmi köze a névhez.
2015. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anna? Nem jellemző , de ha az ismerősök között így alakul , akkor szerintem semmi kifogásolható nincs benne.
2015. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem tetszik, de ha mást így hívnak az nem botránkoztat meg. Teljesen normális, viselhető név. Nekem kicsit ódivatú, de vannak olyan régebbi nevek, amik tetszenek pl. Júlia, Julianna.
2015. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem fura, de úgy becézed, ahogy szeretnéd. Viszont mások alapból valószínűleg Marizni, vagy Marcsizni fogják.
2015. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy teljesen normális becézése.

Egy tinédzser Mariannát ismerek, akit Manának becéznek, az is tetszik.

2015. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!