Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ki milyen szárítógépet...

Anyukák ki milyen szárítógépet ajánl két gyerek mellé?

Figyelt kérdés
A vagy B energia osztályút?Milyen ruhát nem szabad szárítani a gépben?Köszönöm.Mire figyeljek?
2015. nov. 9. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém Miele. Naponta legalább egyszer használjuk, úh én javaslom az A, A+ kategóriást. Rajta van a cimkéken, h mit száríthatsz és mit nem. Márkákat tekintve a H&M, GAP, F&F, next többnyire szárítózható, a Zarát át kell nézni, sok terméküket nem tudom betenni.
2015. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, én is a Mielet ajánlom. drágább, mint a tobbi, de szinte garantáltan nem lesz vele gondod.

A energia osztályut ajánlok (vagy az A+-osat)

amit nem szabad betenni az természetesen a gyapju és a kasmir ruhák (van egyébként ezekre is program a gépen..de én inkább jobban szeretem, ha valahol kulon felakasztva vagy kiteritve száradnak)

olyan ruhák, amiken flitter, gyongy vagy valami csilli-villi van, azokat se teszem be, mert leesnek, lepotyognak. (egyébként legutoljára a férjem polojárol is igy lejott a minta :D)

a ruhákat nem száritom le teljesen,- olyan programra állitom, ami azt jelzi, hogy - kész a vasaláshoz vagy kész az elpakoláshoz..(kulonben a tiszta pamut puloverek ujját és a farmereket is én egy kicsit meghuzgálom)

jah, a fehérnemuket kis zsákokba teszem, ugy száritom illetve, ha toll kabátot, toll ágynemut teszek bele,- akkor pedig labdákat dobálok a gépbe (van erre speciális labda is csak éppen a fiam azokat "eljátszotta") hogy szétussék a tollat és ne egy nagy csomoban maradjon.

2015. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekunk A+ van. De a lenyeg nem ez, hanem az hogy sok funkcioja legyen, a mienk: 7.5 kg, INDESIT IDCE8454XA

1. ha a mosgeped 5 kilos, es nem szandekozol a kozeljovoben nagyobbat venni, akkor eleg egy szarito, amit 5 kilo ruhara talaltak ki.

2. sok funkcio arra jo hogy MINDENT bele lehessen tenni! azt is amit nem szabad, mert azt alacsonyabb hofokon szaritja, pl. imadom a sportcipo funkciot, amikoris a cipo nem forog, csak a levego, s hamar szarad a cipo :)

A mi mosogepunk 9.5 kilos AEG (az is irto sok funkcioval, allergias mosas stb...)

Szoval az indesit szaritonk nekem megvaltas :) szivbol ajanlom!

2015. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. most filóztam rajta, h mire való a labda...
2015. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Whirlpool van, A+os. Én imádom! Én eddig szinte mindent beletettem, semminek nem lett baja! :)

Nálunk is sokat megy.

2015. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. nov. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!