Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van másnak is keményfejű...

Van másnak is keményfejű párja ha a gyerek érdekeiről van szó? Hogyan győzhető meg az ilyen?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
"Az ilyen"-nél érdemes elgondolkodni, hogy miért is nem "ő". Aztán beszélgetni.
2015. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az olyan, aki keményfejű...szövegértelmezés...
2015. nov. 4. 23:05
 3/18 A kérdező kommentje:

a beszélgetés meg nem vezet eredményre.

milyen érveket lehet még bevetni? vagy mit tenni, mondani, hogy értse már meg,, hogy önző és nem a gyerek érdekeit nézi, hiába azzal takarózik.

2015. nov. 4. 23:06
 4/18 anonim ***** válasza:

írd már le pontosan a szitut, így teljesen értelmetlen. kérdésben még azt írod, hogy a gyerek érdekeiben önfejű, aztán kommentben, hogy nem a gyerek érdekét nézi.

nálunk én vagyok keményfejű ha a gyerek érdekéről van szó, meggyőzhetetlen vagyok :) de szerintem minden anya ilyen, ha azt látja, az a jó út a gyereknek (értem ezt olyanra ha mondjuk megígérünk valamit a gyereknek, de a férjem mégsincs hozzá kedve)

2015. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
kiment dolgozni külföldre és a gyereket(1,5 éves) magával akarja vinni(én maradnék, mert itthon az életünk, ő csak dolgozni jár ki)hogy majd ott megy bölcsibe míg dolgozik, stb aztán ha befejezte a munkát, hazajönnek...nos??
2015. nov. 4. 23:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

oh. kemény helyzet és talán nincs is senkinek igaza. hisz miattatok dolgozik ilyen messze, nyilván borzasztó lehet nem látni a gyereket. de neked is igazad van mert itt vagytok otthon.

ebben nincs jó vagy rossz döntés vagy menjetek ki együtt vagy maradjon itthon a párod is legyetek család, talán ezek a járható utak ha már nem működik máshogy a távolság miatt

2015. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mentek ki együtt?

Ha kimennének mennyi időnként jönnének haza? Úgy veszem ki az írásodból, hogy nem állandó munkára megy ki...mennyi időre?

Annak mi értelme, hogy a gyerek oda jár mondjuk fél évet bölcsibe, utána jönnek haza... nem lenne jobb, ha egy helyet szokna meg?!


Nálam a család az együtt élést, összetartozást jeleni (az más, ha a pár egyik tagja pl. egy hétre elutazik, vagy kicsit több időre),de mikor több hónapra, huzamosabb ideg.... nekem biztosan nem menne!!! Mi inkább mennénk vele a gyerekekkel!!!

2015. nov. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Nos, nem látom, hol van itt a kemenyfejuseg és a gyerek érdeke, max a te önzés és egod tűnik fel. Ő is ugyanolyan szülő mint te, pont ugyanannyi joga van a gyerekhez, mint neked. A gyereknek pedig inkább érdeke külföld, mint Magyarország.
2015. nov. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is te vagy önző. Ő menjen ki melózni, lássa egy hónapban 2x a gyereket, legyen távol a családjától, adja haza a pénzt, mert Neked nincs kedved mozdulni. Csodálatos csapatjátékos vagy! Téged hogy lehet meggyőzni arról, hogy amit képviselsz csak látszólag képviseli a gyerek érdekeit? Mert a gyereknek nem az a fontos hogy magyarországi levegőt szívjon és tökre nem érdekli,magyar-e a boltos néni. Azt viszont hogy szétesik a családja,nagyon is érzi. Már akkor is, amikor még beszélni sem tud.
2015. nov. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan érveket akarsz ellene vagy mellette felsorakoztatni,szedd össze!

Ha egy családról van szó,mi az,ami a legfontosabb?Szerintem az,hogy együtt legyenek,hiszen éppen azért család.Minden más szinte mellékes.A gyermek érdekei is ezt kívánják,ha már megemlítetted.Külföldön pedig csupa olyan dolog történik majd vele,körülötte,ami előnyére válik.Tapasztalatból írom,bár mindenki másképp gondolkodik erről.

2015. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!