Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt 36 éves nő és egy 43...

Van itt 36 éves nő és egy 43 éves férfi aki 3. babát tervez?

Figyelt kérdés
Nincs túl későn? Félelmeim vannak, hogy nem tudjuk felnevelni, már öregek lennénk? Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 9. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagytok öregek! :)

Én 35, a férjem pedig 45 éves volt, amikor végre szülők lettünk. Nem tartom magunkat sem öregnek.

Azt hogy kinek mennyi ideje van itt a Földön, azt pedig sajnos (vagy nem sajnos) úgysem tudjuk...

2015. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Pàrom40 én 31, most vàrom az első közös babànkat. Szeretnénk még egyet,de bàtran bevàllaljuk és azzal pont belecsúszunk abba a korba amit te mondtàl.(mindkettőnknek van màr egy gyereke előző kapcsolatból)

Nem vagytok öregek,nyugi.

2015. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok párom 38. Most várjuk az első babánkat.
2015. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én 31, ő 42 volt, amikor született a gyerek. A családja 90 felett élt (kivéve, aki az életmódjával rövidített ezen...), így valószínűleg ő se lesz rövid életű. Ha meg baleset történik, akkor mindegy, hogy ki hány éves...
2015. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mindketten 40 évesek voltunk,amikor megszületett a 3. babánk...baráti körben van egy pár,ahol a pasi 44 éves,a csajszi 36 éves,és nyár végén született az 1. babájuk.Terveznek még 1-2 babát....
2015. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

38 évesek vagyunk mindketten és most tervezzük a negyediket.

Szerintem ez életérzés kérdése is.

És mint írták, kiszámíthatatlan, hogy meddig élünk.

De így legalább többen maradnak egymásnak, ha mi elmennénk is.

Azért még ha fiatalon is halunk, akkor is 20 éves elmúlik a legkisebb.

Mi az elmúlt években három 30-40 közötti barátunkat veszítettük el rákban, mindegyik két vagy három kisgyereket hagyott vissza a párjának.

Szóval reálisak ezek a tragédiák, de sajnos akkor is megtörténnek, ha még fiatalabbak vagyunk.

Egy barátnőm meg kifejezetten kései gyerek, és az édesapja hátán még 84 évesen is lovagoltak az unokák, most 94 éves a bécsi, és köszöni jól van...


Szerintem az fontos, hogy mire vágyunk, és mire érezzük képesnek magunkat, a jövőbe meg nem lát senki...

2015. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én 36,férjem 41 éves volt,amikor a 3.született.Most már 7 éves :)
2015. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%
A nő még nem öreg,de a férfi már igen.
2015. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
40 vagyok, férjem 45, így fogjuk bevállalni az első babát.
2015. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32.-őt töltöttem a minap, 2. babánk mindjárt tölti az 1-et. Férjem most 39. Most megyek vissza dolgozni, pár évig szeretném a karrieremet építeni és ha pár év múlva- kábé 3- még mindig úgy gondoljuk, hogy belevágunk a 3.-ba, akkor én 35 leszek, férjem meg 42. Most úgy gondoljuk, hogy bele szeretnénk vágni, de csak akkor, ha a karrierem jól alakul...mert ugye pénz is kéne, hogy eltartsunk hármat. Szóval nem vagytok öregek, egyáltalán nem:D A nagynéném 41 évesen szülte a 3.-kat. Addigra már a két első majdnem kirepült.
2015. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!