Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem fura egy olyan...

Csak nekem fura egy olyan profilkép a fb-on, hogy az anyuka épp szájon csókolja év körüli kisfiát?

Figyelt kérdés
:/
2015. nov. 10. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nemcsak a szájon puszilás furcsa, hanem az is, hogy valaki kiposztolja a gyereke képét (pláne mértéktelen mennyiségben), de nem tenném soha szóvá egyiket sem. Belefér a "mindenki azt csinál, amit akar" kategóriába.
2015. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Igen, csak neked.

Én nem értek ezzel egyet, se azzal, hogy szájon csókolja az ember a gyerekét, se azzal, hogy a gyerek mint profilkép ott legyen.

De akinek az a természetes, azt én nem furcsállom. Mindenkinek olyan a profilja, mint amilyen az ember maga.

2015. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A szájrapuszival én sem tudok azonosulni, de nem lep meg a dolog, mert nagyon sok anyuka csinálja.
2015. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekes ismerőseim nagy részénél a gyereke van kint profilképnek. Na, ez a fura kicsit.

Ha közösen vannak, az nem fura.

Szájrapuszi? Nem érdekel igazán.

2015. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok érdemen válaszolni a kérdésre, mert pont az maradt le, hogy hány éves a gyerek. Ha 1, akkor teljesen oké, ha 5, akkor valoban fura, ha 15, akkor jelentsd fel.
2015. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is szoktam a szájára puszit adni ,fbre viszont nem posztolnám ki.
2015. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az a fura,hogy az emberek mindig másokkal foglalkoznak.Az ő gyereke,nem úgy puszilja ahogy akarja? :-)
2015. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem, azért nem úgy puszilja, ahogy akarja. A szájra puszi már súrolja az ízléstelenség határát (sőt), de törvényileg még belefér. Ahhoz meg saját magától kellene legyen annyi esze egy felnőt embernek, hogy nem tapétázza ki az internetet a gyerekkel smárolós fotókkal. De hát észt nem lehet adni, úgyhogy ezzel élünk együtt.
2015. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mit zavar az másokat,hogy szájrapuszis képet posztol bárki is?Nincs mivel foglalkozzatok? Továbbra is azt mondom mindenki el tudja dönteni,mi legyen pl.a profil képe.Hiába lettem lepontozva,nem változtat a véleményemen.Kik vagytok ti? :-D
2015. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!