Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik kis korkülönbségg...

Anyukák akik kis korkülönbséggel vállalták a második babát hogy oldottátok meg amikor sétálni vagy bevásárolni mentetek? A nagy nem mászkált el mindenfele?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném akiknek nincs testvérfellébő és testvérbabakocsi se.
2015. aug. 17. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlati tapasztalatom még nincs, de nemsokára lesz :) úgy tervezem, hogy a "nagy" (2 éves) lesz a babakocsiban és a pici rám kötve kendőben. A nagyot is hordoztam másfél évig. Szerette. Így nem fut el majd. Egyelőre még tolerálja a babakocsit.
2015. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a sétálással nem volt baj, mert a nagy ütemébe haladtunk, meglltunk ha valami érdekelte. a bevásárlás nehezebb volt. általába a nagyot beültettem a bevásárló kocsiba, a pici meg a kezemben volt, vagy keresztbe hordozóban a bevásrló kocsin. amíg pici volt ez működött, mikor már járni kezdett akkor kezdődtek a bajok, mondjuk addigra a nagynak is tágult az érdeklődése. :) de egykét kirívó esetet leszámítva működött ez is, akkor már kézen fogva
2015. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 hónap van köztük. Ügyesen jött mellettem kézenfogva. Ahol lehetett - parkban, meg ahol nem jár egyáltalán autó- , ott nem fogtam a kezét, akkor is ott jött mellettünk. El kellett persze mondani neki párszor, de jól működött a dolog így is.
2015. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hordozóstól beletettem a picit a kosárba, a nagyobb (2 év a kül.) szépen jött mellettem. Inkább most nem bírnak magukkal, a pici 2 éves múlt,a nagy 4,5, és imádják egymást, kiabálnak, futkároznak, bolondoznak, a kisebb sem ül meg a kosárban.
2015. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!