Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van abban valami,...

Tényleg van abban valami, hogy azok a kisgyermekek, akik koraszülöttek voltak, sokkal erősebb életösztönnel és küzdőszellemmel rendelkeznek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én olvastam erről.

az életösztön mindenkiben, de értsd úgy az állatokban is, egyforma nagyságú.

még egy hangya is annyira félti az életét, mint egy ember, vagy mint egy magzat!


ezt az életösztönt a könyv "elan-nak"nevezi

2015. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*mivel a neten egy szót nem találok róla, látom még mindig sokszor megéri könyveket olvasni..
2015. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem hinném, én ismerek koraszülötteket, olyan satnyák szegények. Azt sem látom rajtuk hogy eltérnének a többiek gondolkodásmódjától.
2015. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Én arról tudok, hogy betegesebbek és lassabban fejlődnek. Bár azt mondják, a megpróbáltatások edzik a szellemet, én azért nem ajánlanék egy kényszerkoraszülést. Jó neveléssel ez anélkül is megoldható.
2015. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok beteges és nem is fejlődtem lassabban XD

Olyan vagyok mint bárki más.

Pedig

7. hónapra születtem.. Kétoldali tüdőgyulladást kaptam. Háromszor élesztettek újra.

2015. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kislányom korababa volt. Most 2 éves, és az elmúlt hetekben hárman is mondták, hogy teljesen igaz rá, hogy a koraszülöttek hatalmas küzdőszellemével rendelkezik.
2015. nov. 12. 08:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak csak annyit mondott az orvos hogy tegye össze a kezét hogy kislány vagyok mert a lányok sokkal szívósabbak

Ha kisfiú lettem volna nem élem túl..

Nem tudom ez mennyire lehet igaz.

2015. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezt nekünk is mondták a PIC-en, hogy a lányok sokkal szívósabbak, nagyobb bennük az életösztön. De azt eddig nem hallottam, hogy ez a későbbiekre is igaz lenne.
2015. nov. 12. 11:32
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Ki kérem magamnak, ahogy itt egyes válaszolók nyilatkoznak a kora babákról! Mi az, hogy satnya? Meg lassan fejlődik, visszamaradott? Ez arra igaz, aki így nyiltakozik! Aki ilyen tudatlan, az inkább ne is válaszoljon! Fogalma sincs az ilyen barmoknak, hogy egy ilyen baba mit szenved végig! Min megy keresztül! Igen, Ők nagy harcosok! Már az életük sokkal nehezebben indul! Hetekig, hónapokig elválasztva az anyukájuktól! Súlyos fertőzéseknek, betegségeknek kitéve...! Mielőtt bárki ilyeneket mer leírni, inkább 2* gondokja meg!
2015. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem határozottan van!Sokszor tényleg csak az élni akarásuk és a küzdelmüknek köszönhetik,hogy életben maradnak.
2015. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!