Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lád dagadásra, ujj dagadásra...

Lád dagadásra, ujj dagadásra valami enyhítő módszer létezik esetleg?

Figyelt kérdés
35.hétebe vagyok és ,most elkezdett bedagadni a lábam meg az ujjam is. Van esetleg rá valami módszer ami egy kicsit is enyhítené?
2015. nov. 12. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyaloglás, mint értorna és pihenő helyzetben a láb felpolcolása.
2015. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. héttől dagad a lábam, elég csúnyán sajnos. Nekem megszabta a háziorvosom, hogy amennyit csak lehet, felpolcolt lábakkal legyek, lehetőleg a lábfejem magasabban legyen, mint a csípőm (csak az vele a baj, hogy ettől meg a derekam fájdul meg kegyetlenül). De már mondta, hogy az én esetemben ennek tutira vízhajtó lesz a vége, csak még az a kérdéses, hogy mikortól. Szóval extrém esetben gyógyszer is kellhet, de ha neked a polcolástól javul a helyzet, akkor nincs baj. A 35. héten amúgy is már várható, hogy elkezd dagadni a lábad.
2015. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, annyira nem is lepett meg a dolog csak gondoltam hátha van valami ami egy kicsit segíthet. Köszönöm nektek a válaszokat.
2015. nov. 12. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!