Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok nekem vicces/cikis...

Írnátok nekem vicces/cikis sztorikat gyerekeitekkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem sokat beszélt még a kisfiam, mikor egy szép napon ücsörögtünk a padon és nézelődtünk. Arra jött egy fiatal férfi. Tény, hogy épp az esetem volt, mint a fiam apja. Erre a gyerek valami iszonyú nagy hangerővel kiabálni kezdett,hogy "apppppaaaaaa,apaaaaa gyeje ide, apaaaaaa ne menj el..."

Szegény pasi fülig pirult, mindenki őt nézte az utcán,hogy hogy hagyhatja így ott a síró gyerekèt,én meg győztem mondogatni, hogy ő nem az apukád kicsim... :)

2015. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyot nevettem!😄😄😄
2015. nov. 15. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Korhazban varakoztunk a fiammal, nyugos volt, mondta, h enne valamit. Megneztem, nem volt nalam keszpenz, felkerekedtunk automatat keresni a korhaz epuleteben. Vegre megtalaltuk, mire felorditott, h anyaaaa, van penzed vegre enni venni nekem.😃 Kb olyan hangsullyal, mint aki harom napja nem evett, mindenki nevetett korulottunk.
2015. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vicces lehetett!😃
2015. nov. 15. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Mamánál voltunk és a kislányom pukizott egyet, az öcsém mondta neki, hogy fingottál?!

Hát belevésődhetett rendesen a fejébe, mert a boltban a kasszánál pukkantott egyet es elkezdte hajtogatni, hogy:fing, fing,fing...:D

Kb helyben lesüllyedtem.:D

A másik: kukás kocsitól leszállt a fickó, tök aranyos akart lenni, integetett neki meg minden, erre a kislányom: fúúúj, fúúúj:D

2 éves..

2015. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó!😁
2015. nov. 16. 01:22
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem velem a barátnőmmel történt de vérciki. A kislányával boltban voltak és csak amikor kijöttek vette észre a barátnőm, hogy egy kis cukor a gyerek kezében volt és nem lett kifizetve. Elmagyarázta a lányának, hogy ez csúnya dolog, lopásnak számít és nem szabad semmit kihozni anélkül, hogy a kasszánál megmutatnák és kifizetnék. Amikor legközelebb vásárolni mentek a kasszánál a kislánya megkérdezte: anya ma nem lopunk? Persze így jó egy évvel később már ő is nevet rajta de mondta, hogy akkor majd elsüllyedt szégyenében.
2015. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves lanyom az állomáson ment oda egy Mini yorki tulajdonos srac hoz es nagy komolyan rámutatott ez egy cica. Mondom neki kicsi kutya, nem anya kutya a mienk (mopsz szoval az se óriási) ez cica mondom cica....


De ezt mar kb uvoltve😊

2015. nov. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De cukik!😊
2015. nov. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!