Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iker terhességnél milyen név...

Iker terhességnél milyen név párok vannak? Fiú-lány

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha ikreim lennének akkor a nevük Jázmin - Ármin lenne :)
2015. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Én nem adnék "egyforma" nevet csak azért, mert ikrek. Fiú névnek a Tamást, lány névnek az Esztert választottuk. Ha netán egyszerre jönnének, akkor is ugyanez lenne. :)
2015. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen lehet.

Azt szokták tanácsolni ilyen esetben, hogy

-ne adjunk ikreinknek olyan nevet, amely rímel egymással, vagy csak egy hang eltérés van.

-ne adj nekik olyan nevet, amivel „kategorizálni” lehet őket. Pl ne legyen mindkettőnek virág neve.

-ne használj azonos kezdőbetűket, hogy a monogramjuk eltérő legyen.

-ne válasszunk egyformán becézhető nevet

-lehetőleg hasonló stílusú nevet válasszunk


Olvass tovább: [link]


Nekem például tetszene:

Lilla - Bálint

Noémi - Ádám

Luca - Marcell

2015. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Luca-Marcell

Karola-Milán

Janka-Levente

Flóra-Dániel

Gergő-Réka

Gilbert-Izabella

Roland-Arianna

Erik-Tamara

...


A legfontosabb, hogy ne legyen hasonló, vagy a becézése különbözzön, hisz így is ikrek. :)

2015. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ikreim lennének, akkor is ugyanazokat a neveket adnám, mint amiket eleve kitaláltunk fiú- és lánynévnek. Jelen esetben Alex és Polett.
2015. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk Bogi és Balázs, de ha egypetéjü ikreim lettek volna akkor nem adtam volna azonos kezdő betűjü nevet viszont sokan azt hiszik, hogy a fiam idősebb 1évvel
2015. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!