Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyugat-Európában élő szülők:...

Nyugat-Európában élő szülők: mennyi pénzből vállaltatok gyermeket, ha a havi költségeitek kifizetése után nézzük?

Figyelt kérdés

Milyen szakma mellett maradt ennyi?

Hány gyerek mellett?

Tudtok belőle félretenni, vagy ez teljesen elmegy a gyerekre/gyerekekre?

Mindketten dolgoztok? Szülés előtt is mindketten dolgoztatok?

Melyik országról van szó?

Megbántátok, vagy jó döntés volt kiköltözni, és ott gyereket vállalni?



2015. okt. 27. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi Németországban élünk, túl sok kérdésre nem tudok válaszolni, mert a pici 2 és fél hetes :-)

Hogy mennyi pénzünk marad nem tudom, de eddig kb 1500 eurót félre tudtunk úgy tenni, hogy nem igazán néztük mire költünk.

Mindketten dolgozunk de én most 2 évig itthon maradok a fiammal, úgy számoltuk hogy 1000 euró körül igy is félre fogunk tudni tenni, de ez még a jövő titka

Férjem mérnök én kereskedelemben dolgozom.

Az biztos hogy jó döntés volt, mert otthon két fizuból nem ment volna, mivel nem volt saját lakásunk sem autónk. Minden pénzünk a hitelekre ment volna el. .

2015. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!