Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok ilyet egy csecsemőnek...

Adnátok ilyet egy csecsemőnek napi szinten?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 17. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csecsemőnek? Minek?
2015. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az egyik kérdésnél olvastam, hogy valaki születésétől fogva adja a gyerekének. Nekem furcsa, és arra vagyok kiváncsi hogy én vagyok túl prűd vagy ez tényleg normális?
2015. nov. 17. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez egy kutyulmány. Ha kivizsgálnák még lehet kevesebb az aloe tartalma is.

Mi nem rég voltunk kanári szigeteken egy aloe farmon, ott vettünk mi is 95%-s aloe-t de annak csak víz volt az egyéb tartalma.

De azt sem mindennapi fogyasztásra van. föleg nem kisbabának.

A aloe bör és nyálkahártya gyógyításra van, ezért tök felesleges egy egészséges embernek fogyasztania rendszeresen, vagy kenegetni vele magát.

Nem csoda szer, csodát nem fog tenni.

2015. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindig vannak megszállottak, akik szerint már egy csecsemőnek is szedni kell mindent, az MLM-be butult emberek meg különösen megszállottak tudnak lenni. Ez is olyan "csodaszer", ami mindenre jó. A valóság az, hogy ami mindenre jó, az semmire sem jó. Soha nem adnék ilyen hülyeségeket a gyerekemnek. Egy csecsemőnek meg pláne nem. Semmi szüksége rá.
2015. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Polipeter ***** válasza:
szerintem a gyerekeknek nem kell mindenfélét összeszednie ami éppen "csodaszerként" megjelenik.... :)
2015. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A tízes válaszoló. Valami borzalom! Tételesen felsorolja, hogy mit mire miért. Szerintem csak reklám. Nekem nagyon nevetséges. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2015. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az aloe vera hámosításra jó, arra tényleg. Tartok itthon növényt, nyáron a xarrá égett bőrömet pöpecül rendbe tette a belőle kikapart zselé. Erre jó.

De különösebb ok nélkül inni, ráadásul csecsemőnek...

2015. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bizony, ő az. Teáltalad linkelt kérdést nem láttam, én erre a kérdésre gondoltam http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas__..
2015. nov. 17. 16:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom keresi a lehetőségeket, hogy válaszolhasson. Úgy látom mindenféle témában.

Ja, nem nem adnék csecsemőnek ilyet nemcsak napi szinten nem, hanem egyáltalán nem.

2015. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide az a szó, hogy "prűd"?


Amúgy nem adnék.

2015. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!