Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi változott az életedben...

Mi változott az életedben azzal, hogy anya lettél?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag minden. A napi beosztàsom, a fontossági sorrend, önzési szint, a hozzáállásom az élethez, még munkahelyet is váltok a jobb beosztás miatt. A párkpcsoltunk is változott a férjemmel, pozitív irányba. A testem is megváltozott és nm lesz màr a régi, ahogy az is megvàltozott, hogy ez màr nem is érdekel :)
2015. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden.

Ahogy az első írja.

Csak én még szakmát is váltottam, mert vendéglátós voltam, amit nagyon szerettem. Most "irodista" lettem.

2015. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 180 fokot fordult, semmi nem olyan már, mint előtte.
2015. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

minden és semmi

:-)

én maradtam én

max a körülmények változtak :-D

2015. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy másik dimenzióban élünk a három gyermek születése óta.


Már nagyon nem tehetjük mindig azt, amit szeretnénk. De nem baj😊

2015. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden szebb lett jobb lett értékesebb...
2015. nov. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, kérdező?
2015. nov. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bármilyen váltizásra kíváncsi lennék, akár

- életmódbeli/szokásbeli változások (ugyanolyan maradt-e vagy megváltozott a napi ritmus, pl. későn fekvőből lett-e valaki korán fekvő, étrendbeli változások, pl. ugyanazt eszi, mint korábban, vagy teljesne mások lettek az étkezési szokások, mennyit sikerül kirándulni menni a babával, ha valaki járt korábban, stb.)

- barátokkal, családdal találkozás gyakoriságában milyen változás van, és hogyan reagál erre a környezet

- fontossági sorrend: változott-e a párkapcsolattal, munkával, hobbival szembeni fontossági sorrend, ha igen, melyikkel szemben, és hogyan


Ilyesmik érdekelnének:)

2015. nov. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!