Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Változott valamiben a gondolko...

Változott valamiben a gondolkodásod, amióta anya lettél?

Figyelt kérdés
Vagyis tanított valamire a gyereked? Én sokmindent máshogy látok, mint azelőtt, kíváncsi vagyok ti hogy vagytok ezzel :)
2011. jan. 11. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Előtte elég türelmetlen voltam, vele szemben magam is meglepődöm, hogy mennyire türelmes vagyok. Sok dolog eltörpül mellette. A munkámat nagyon szerettem, most is dolgozok részmunkaidőben egy keveset, de már nem érdekel annyira, mint korábban. Sok minden más van még, de most hirtelen ennyi jut eszembe.
2011. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteget változtam, ugyanakkor meg ugyanolyannak érzem magam, mint előtte :) Nehéz igy látni magam, de én is sokkal türelmesebb vagyok valahogy, megértőbb, felnőttekkel is, hozzá merek szólni gyerekekhez, érdekel, mikor halok meg, nehogy túl korán legyen, ugyanakkor ugyanúgy megy az életem tovább, csak mostmár egy gyerekkel együtt :)
2011. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, azelőtt nem éltem meg a dolgokat mindíg a következő napot, évet vártam mi lesz még hogy lesz. Most a mában élek és minden percet vele akarok tölteni.
2011. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tudom,hogy ez most jó vagy rossz. Esetleg annyiban változtam,hogy magamra már szinte nem is gondolok,sajnálom a pénzt. Mindig a lányomnak,kistesónak vásárolok. Jah és mielőtt üvölteni kezdenék elszámolok magamnak 10-ig. Ez eddig nem ment:)
2011. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
magamban
2011. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az anyaság, szülővé válás mindenkit megváltoztat!Felelősségteljesebb lesz az ember, és azok az értékek amik anno sokat jelentettek, most eltörpülnek , úgy mint a gondok is!Értem úgy hogy anno állandóan a smink, hajviselet, ruházkodás érdekelt!Ma más egyáltalán nem!Anno problémáztam, ha eltört egy pohár (mert drága volt, címszóval), ma azt figyelem nem vágta e el a lányom kezét ha eltörik!Rosszseb egye a poharat!

Szóval ilyenek!Már zavar ha valaki csúnyán beszél körülöttünk, amit régen meg sem hallottam!Ilyenek, és még millió más van, ami szerintem minden anya életében bennevan!

2011. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkivel egyetértek! :) Az ember már nem saját magára összpontosit, hanem gyermekére.
2011. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én is hasonlóan gondolkodom, de én felértékeltem sokmindent az "előző" életemből is, ami akkor természetes volt, most már ajándék...:)
2011. jan. 12. 12:30
 9/9 anniebianca ***** válasza:

Igen, ezzel az ajándékkal egyetértek! Régen nyűg volt felporszívozni, ablakot pucolni, most meg örülök, ha van rá időm!:)

De biztos hogy az egoja változik meg az embernek: már nem baj, ha én nem alszok, csak neki nyugodt legyen az álma, nem magamra költök, hanem rá pl.

És ami még változott: amióta apa lett a férjem, újra szerelmes lettem bele.:)

2011. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!