Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet eladni a...

Miért nem lehet eladni a babaruhákat?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag akármennyit kérek értük, senki nem viszi. Egy-egy plüss rugdalózóért, amit anno megvettem 2-3000 ft-ért, most 200 ft-ot nem adnak, pedig összesen ha 5ször hordta a babám. Nagy téli kabátot, hálózsákot 500-ért hirdettem, body, póló, nadrág 50-100-ért. Van vagy 10 doboznyi ruhám, nagyon sokba kerültek, mégsem tudom semmennyiért sem eladni. Jó lenne valamit profitálni belőle, de úgy látom eladhatatlanok a babaruhák akármilyen jó állapotúak is.

Próbáltam már egyenként és csomagokban is eladni, de sehogy sem viszik.


Ennyire nincs piaca a használt ruháknak?



2015. nov. 19. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs, mert sokan sajnálják rá a pénzt, pedig újonan sokszor meg sem tudják venni. Börzékre érdemes lenne eljárnod, ha van lehetőséged a közelben. Fb csoportokban próbáltad? Ha hibátlanok a ruhák, és még 200-ért sem adnak érte, az már elég gáz....
2015. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Lehet sokan kapnak ajándékba sokmindent, és nem nagyon vesznek már, mert úgyis hamar kinövi a gyerek, nem kell neki nagyon sok 1 méretből :)

Amúgy fiú vagy lány cuccaid vannak? Postáznál Romániába? :) Itt nálunk drágábbak a használt cuccok, mint Magyarországon (nem csak ruha, babakocsi, kiságy, minden), én sokszor nézem a magyar hirdetéseket és ha valami érdekelne, az a válasz rá, hogy nem postáznak Romániába...

2015. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha sehogy nem megy érdemes lenne börzére vinni őket vagy leadni használt ruha kereskedésben. Nálunk sokan ezt csinálják és boltból jobban viszik nekik mint amikor csak ők hirdették.
2015. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát használtruha kereskedésbe leadtam őket 50-100 ft darabjáért, de csak bizományba vették be. Ha 3 hó alatt nem adják el visszaadják. Azért nevetséges egy vastag téli kabát 100 ft-ért szerintem...


Fiú és lány cuccok is vannak. Lány cuccok 2 éves korig, fiú cuccok még csak kicsit vannak.


Megnézem mennyi lenne a postaköltség Romániába, mert itt azért nehéz nagy dobozokról van szó.

2015. nov. 19. 11:28
 5/19 anonim ***** válasza:
mert mindenki újszerű,márkás ruhákat akar szinte ingyen
2015. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert mar az a trendi, hogy az is zsir uj baba es gyerek holmit akar es vesz is a gyereknek, aki nem engedheti meg maganak. En ertek itt ez alatt olyan csaladokat, aki tenyleg nem engedheti meg maganak. Ez a divat most mar.
2015. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

0-1 éves korig akkora a túlkínálat, hogy tényleg pár azaz forintért adjak veszik a használt rugikat, bodykat.

Útánna azért a szép ruhákat el lehet adni a bolti ár feléért.

Módjuk függ attól, kínai ruhák, baba boltos ruhák, mert ezeket nem tudod eladni!

Amit el lehet adni, H&M, F&F, Next cuccok, mert azok minőségi, trendi, szép darabok!

2015. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod eladni, mert egyesével árulod. Hiába adod 300 Ft-ért, ha a postaköltsége mininum 3-400 Ft, az már 700, annyiért meg adnak vadi új bodyt pl. Én vettem csomag ruhát, 55 db-ost 12 000-ért, a szállítási költségem Weboxon 599 Ft volt. Egy ruha így 218 Ft +11 Ft szállításba került. Javaslom, hogy próbáld ki csomagban eladni!
2015. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mindenki gyerekén csak 5x vannak ezek a méretű ruhák. Iszonyú sok helyen lehet venni, ezért nem tudod eladni.

Majd ha 4-5 évesnek valót tudsz adni majdnem hibátlant, fél áron, ne félj, el fogod tudni adni! :)

2015. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekünk meg pont az a bajunk, hogy gyakorlatilag nem lehet kapni normális állapotú és árú használt fiú babaruhákat. Lány ruha van rengeteg, de fiú még újonnan is kevés. Amúgy a neten szerintem a többség a reálisnál jóval drágábban árulja a használt babacuccokat. Pl. 8-ért gatya állapotú etetőszék, mikor 12-ért már újat tudok venni az általam választott színben, de ez igaz sokminden másra is, még a babaruhákra is. Vagy 4000-ért lego doboz és leírás nélkül, mikor ugyan az árgépen újonnan 4500. A hordozókendőket is majdnem új árban próbálják meg eladni. Amúgy kérdező az általad írt árakon mi szívesen vennénk ruhát, csak ugyebár a postaköltség és az, hogy személyesen nem lehet válogatni már nehézkessé teszi az üzletet.
2015. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!