Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az első vagy a második trimesz...

Az első vagy a második trimeszterben menjek inkább fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Van egy lyukas fogam, 4-5 naponta fáj, elviselhető mértékben. A 9. hétben vagyok, inkább most nézessem/csináltassam meg vagy a második trimeszterben biztonságosabb?
2015. nov. 23. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanolyan biztonságos bármikor. A röntgenen kívül mindent meg lehet csinálni terhesen is, nekem konkrétan gyökérkezelést sikerült. Ha fáj, pláne ne várj vele, ha bedurran sokkal több gyógyszerezést igényel, míg egy fogtömés konkrétan semmilyet.
2015. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1-es! És az érzéstelenítés?
2015. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan érzéstelenítő, ami nem káros a magzatra. Ugye nem gondolod, hogy érzéstelenítő nélkül gyökérkezeltek? :)
2015. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most menj.
2015. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 és 3-as. Köszönöm az információt, ezt megnyugtató tudni :)
2015. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs hányingered, akkor akár holnap is mehetsz.

Én az első trimeszterben biztos, hogy nem tudtam volna végigülni öklendezés nélkül egy fogászati kezelést.

2015. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem mehetsz nyugodtan, csak jelezd az orvosnak, hogy kismama vagy!


Másodiknak pedig üzenem, hogy életemben nem kaptam még érzéstelenítőt fogtöméshez, és elhiheted sajnos nem 1-2 tömött fogam van.

2015. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindig kérek érzéstelenìtőt, én nem bìrom màshogy. 2. trimeszterben mentem, eddig 3-at tömtek. Még 1 van hàtra.
2015. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A helyedben már elmentem volna....ne húzd az időt!Van olyan érzéstelenítő,ami kismamának,szívbetegeknek való.Feltétlen mondd,hogy állapotos vagy!
2015. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb. Ha vársz vele, csak tovább fog romlani a fogad. Kaphatsz érzéstelenítést most is, a fogorvos fogja tudni, hogy mit adhat. És legalább a kiskönyvbe is bepecsételi, hogy voltál nála, úgyhogy az ellenőrzést is letudtad.
2015. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!