Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok túlzás a Stokke...

Mit gondoltok túlzás a Stokke babakocsi?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Pár napja volt egy kérdés, ott is leírtam, hogy szerintem igen. De ez nézőpont kérdése. Nekem túlzás, mert az autóm sem kerül annyiba, mint egy Stokke babakocsi.


De ha valakinek nem számít egy ekkora összeg, akkor nyilván neki nem túlzás. Meg aki látja értelmét a babakocsinak egyáltalán. Mert én pl. hetente egyszer használom, arra teljesen jól megteszi a 20 ezer forintos használt is, amit vettem.

2015. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Annak túlzás, aki nagy lemondások árán veszi meg. Bár én ezt inkább nevetséges kategóriába sorolnám. Nekem nem tetszett annyira, pedig megvehettem volna. Akinek viszont tetszik es aldoz rá úgy hogy megteheti az vegye meg. Teljesen rendben szerintem. Egyik baratnőm is azt vett.
2015. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
2 es vagyok egyebkent ugyan annyiert vettem egy mamas&papas babakocsit nekem az tetszett jobban.
2015. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kérdésem volt az:) mi most vettünk, már kilopakodtunk vele sötétben az utcára és a házban is körbementünk, sajnos ezt több kamera is megerősítheti:)) (még csak 24 hetes vagyok, tehát nem volt benne gyerek)


Nekünk egyelőre nagyon tetszik, mert magasan van benne a gyerek, a férjemnek és nekem is magasságban állítható, a karja maga is állítható/dönthető. A táskája nagy, sok dolog belefér.


Mi nem használjuk bevásárlásra majd (máshogy intézzük), így nem jelent gondot, hogy nem hálós az alja.


Te azt szeretnél venni? A barátnőm eladná az övét, 2 évig használták, lecseréltette a kerekeket is, ha gondolod, szólok neki:)

2015. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Én egy lyukas garast nem adnék érte. Egyáltalán nem praktikus és nevetségesen néz ki.
2015. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kinézetre rohadtul tetszik, de nem tudnánk normálisan használni. Autónk sincs, el nem tudom képzelni, hogy a buszra például hogy teszem fel, vagy hogy hogyan hova pakolok, ha bevásárolni megyek a babával. Mondjuk mi nem is tudnánk megfizetni. Illetve most pont igen, de hülyeségnek tartanám, ha a plusz pénzünket egy olyan babakocsira vernénk el, ami nem is praktikus nekünk, főleg úgy, hogy egy csomó más dologra jó lenne az a pénz.

Mondjuk van olyan ismerősöm, aki Stokkét vett, és személyi kölcsönt vett fel miatta. Hát nem mondtam meg neki, de szerintem nem normális... Feleennyiért is bőven jó babakocsikat lehet kapni, sőt, még kevesebbért is akár.

2015. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha valakinek azt tetszik, vegye, nekem nem lenne praktikus, bár tetszik, és biztosan vannak előnyei is. (A Crusi szimpatikusabb)

Én másba szerettem bele, szerencsémre jóval olcsóbb, sokkal drágábban sem találtam olyat, ami ennyire tetszene, bár nem olcsó (ezért veszem használtan)- így is kb. majdnem egy havi fizum, de nem érdekel, az kell és kész :). Ebből nem engedek, lévén az első kocsinkkal rengeteg szívás volt.

2015. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Crusi iszonyat nehéz tolni, és böhöm babakocsi.

Én őszintén nem ajánlom...

Nekünk ez volt és Ausztriában 25%-kal olcsóbban vettük meg bababoltban, autóval hoztuk haza.

Az az egy előnye van, hogy magasan van benne a kisbaba.

Ezenfelül egy kézzel tolható, ha száraz az idő és jók a járdaviszonyok.

Hátránya, ha autóból ki be akarod rakni azt nagyon macerás, én állandóan leizzadtam mire sikerült.

A babahordozója nagyon kicsike!

Hóban, sárban, sok lehullott falevél között már kevésbé könnyű tolni.

Még egy pozitívum a lábzsák ami nagyon nagyon meleg és puha és akár egy kétévesre is rá lehet adni.

Összességében én mégegyszer nem vennék ilyet, mert pénzkidobás volt mert egy évesen már ki be szállt a babakocsiból és le kellett cserélni egy esernyőkocsira.

Mo-n eladni sem tudtam, az ebay-en ment el.

2016. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!