Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes pelenkatartó kukát...

Érdemes pelenkatartó kukát venni, vagy ha nem, akkor ebben az esetben milyet érdemes?

Figyelt kérdés

Albérletről van szó, ahol több lakáshoz tartozik egy elég kisméretű kuka, amit két hetente visznek el, nem tehetem meg, hogy naponta kihordom a pelenkát, mert nagyon gyorsan megtelne, és a többi lakónak nem maradna benne hely (ahol lakunk, szelektíven gyűjtjük a szemetet). A pelenka kidobását úgy tudjuk majd megoldani, hogy egy nagy, vagy két kisebb szemeteszacskóban kitesszük aznap, amikor jönnek a szemétért, de ez akkoris azt jelenti, hogy 2 hétig tárolnunk kell a lakásban, a lépcsőházba nem tehetjük ki az ajtó mellé, mert zárt a tér. Máshova nincs lehetőség elvinni, és nem is dobnánk más kukájába, így ilyet kérlek ne is javasoljatok.


Van egy ajtóval zárható kamránk, oda kellene vennünk egy szemetest, de nem tudjuk, hogy méretben mekkorát lenne érdemes. Van-e értelme ilyen esetben pelenkatartó kukának, ha igen, milyet érdemes venni? Vagy egy sima szemetes is teljesen megfelel? Műanyag, vagy fém? Hány literes?


Előre is köszönöm a válaszokat.



#méret #kuka #szemetes #pelenkatartó
2015. nov. 25. 19:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Felmerült a mosható, de utánaolvastunk, és egyikünk sincs elragadtatva attól, amilyen tapasztalatokat írtak róla. Főleg nem az első pár hónapban a hozzátáplálás kezdete előtt, utána majd lehet, hogy az lesz.


Kertvárosi környezetben lakunk, csak a szomszédok kukája van a közelben, vagy a játszótereken, de azokat egyrészt figyelik, és büntetik, másrészt nem érezném tőle jól magam, hogy odahordom.

2015. nov. 26. 10:04
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen volt. Tudom ajànlani nagyon jó.

2015. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!