Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érdemes gipszlenyomatot...

Mikor érdemes gipszlenyomatot készíteni a pocakról?

Figyelt kérdés
19, hetes vagyok és szeretnék egy ilyen emléket készíteni.
2015. nov. 20. 11:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, ennek mi értelme.

Ha elmagyarázod, akkor talán meg tudom válaszolni a kérdést.

2015. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Értelme ennek nem sok van!!! :)
2015. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

És mit csinálsz a lenyomattal? Kiteszed a nappali közepére? :D


Értelmét nem látom, de gondolom a "max. kiterjedését" lenne "érdemes" megörökíteni, azaz a legvégén. Majd ha beindulnak a fájások, gyorsan gipszbe öntöd magad. ;)

2015. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

A negatív véleményét mindenki tartsa meg magának! Aki érdemben nem tud hozzászolni, az inkább meg se szólaljon, köszi!

Mint írtam, emléknek szeretném, az hogy ti nem látjátok értelmét egy ilyen emléknek, arról én nem tehetek, de a kérdsé továbbra is adott.

2015. nov. 20. 12:24
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a 3-as válaszoló érdemben válaszolt. De nem értem kérdező, hogy miért kell így lehurrogni a válaszolókat. Akkor kenegesd magad gipsszel, amikor akarod. Akár minden héten is megörökítheted, de elég lehet csak az utolsó hetekben is. Döntsd már el te, hogy mit akarsz!
2015. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan, mintha azt kérdeznéd, mikor fényképezd a gyereket, ha emlékbe el akarod tenni?

NA de mikor???


Mivel te akarsz ilyet, te tudod, mit akarsz megörökíteni. A hasad csak nőni fog, így döntsd el te, hogy mekkora hasat szeretnél megörökíteni.


Ha ilyen bődületes hülyeség jutna eszembe, biztosan a végén akarnám a lehető legnagyobb hasat megörökíteni.

(mint ahogy fényképen meg is tettem, nekem az elég volt)

2015. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor akarod. Mindenki saját belátása szerint csinál baromságokat.
2015. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy mihez szeretnék vele kezdeni, mert azt hadd döntsem el én, hanem hogy nagyjából mikor kezdhetném el. Valóban a 3as érdemben tudott rá válaszolni, de igazából azok véleménye érdekel, akik már készítettek ilyet.
2015. nov. 20. 12:34
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok!

Szerintem a legvégén készíts,amikor a legnagyobb!

De értelmét még mindig nem látom!

Komolyan érdekel mit fogsz vele kezdeni? Hova fogod rakni?

Amúgy nem hiszem,hogy van akinek ez eszébe jut.....

2015. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fogsz "értelmes" választ kapni, mert valószínűleg nem sok kismamának jut ilyen az eszébe. Megelégednek mondjuk egy terhes fotóval! :)
2015. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!