Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagycsaládosok Nektek mennyi...

Nagycsaládosok Nektek mennyi pénz marad a családi kasszában ha a rezsit kifizettétek? Kényelmesen elvagytok ennyi pénzből?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Kb. 800.000 ft. Bőven elvagyunk.
2015. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
off de érdekel...
2015. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
500körül. Egy szavunk sincs. Megbecsüljük.
2015. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Rezsi + megtakarítás elutalása után 350.000 marad.

Hitelünk nincs.


Igen, kényelmesen elvagyunk.

2015. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
280 körül marad, kényelmesen élünk, félre is tudunk tenni. Mondjuk a rezsivel szerencsénk van, mert fával fűtünk, ami éves szinten kb 20 ezer Ft, és a melegvizet is a kazán fűti, csak akkor kell villannyal vizet melegíteni, ha nem gyújtjuk be a kazánt, nagyon frankó rendszert hoztak össze a mesterek. A rezsibe én a fűtés, víz, villany, biztosítás, tv, internet, mobilelőfizetéseket, helyi adó, szemétszállítás díját veszem bele. Tehát ezen felül marad 280 ezer Ft.
2015. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorikérdéseken mindenki ilyen gazdag? Nem tudom akkor mit panaszkodnak hogy szar helyzetben az ország...
2015. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár ezer forint. Nem panaszkodunk, teszünk félre is. Összesen kb. 300.000 Ft a bevétel. 3 gyerek. Mindenünk megvan.
2015. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy vettem észre hogy elég jó anyagi helyzettel rendelkezők vannak itt a gyakorin. Én ezért kérdeztem...- http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-.. Én tettem fel ezt a kérdést, de a nagy többség szerint eszembe se jusson 3 gyereket vállalni. Na majd meglátjuk mi lesz...
2015. dec. 1. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a gyerekek miatt kell az autó, az elvisz havi 50-100e között. A bérletek is drágák lennének, meg gyerekekkel ingázni iskolába ovodába komoly munka mellett hát, inkább az autó.

a rezsink a nagy lakás miatt 60ezer+

a bevásárlás, ha főzök is, akkor is min. 60ezer egy hónapban, de inkább 100ra számolok.

ezen kívül teszek félre gyerekenként 20ezret havonta és van valamennyi hitelünk is, mert a + gyerekszám miatt nagyobb lakás kellett.


Szóval a havi alap megélhetésünkre kell legalább 300ezer, ha kell a gyereknek csizma, kabát, ruha, meg nekünk is, akkor az +50ezer mondjuk kapásból,



Nagyjából havi 400-500ezer az, amire szükségünk van havonta, de ez a minimum most. Hogy ezen túl mennyi marad, nem tudom, néha egyszeri bevételre van 1mill, vagy havi 100 körül.


Ezen túl a gyerekeknek külön sport, külön foglalkozás, évi egy nyaralás, zsebpénz, mikor mi, majd később az egyetem.

Ennél általában csak több megy el pl. most téli gumi 120ezer, karácsony 100ezer stb.

2015. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Annál a kérdésnél leginkább egy válaszoló ellenezte a dolgot, legalábbis én úgy néztem.


Én az arany középút híve vagyok: nem kell a gyerek segge alá autó meg lakás 18 évesen, de nem is csak a minimumot akarjuk megadni nekik (étel, lakhatás aztán a többit oldja meg ahogy tudja....).

2015. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!