Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ötleteket, ha van...

Adnátok ötleteket, ha van időtök? Mit kapjon kisfiam Mikulásra,1 éves szülinapra, Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mit vennétek neki? 1 ajándék max.5000 Ft lehet sajnos. :(
2009. okt. 27. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
miért sajnos?annyira kicsik még,hogy nem értékelik a több ezres játékokat jobban.mint az olcsóbbat.vegyél neki olyan kockát aminek minden oldalán lehet valamit csinálni,húzogatni,bedobós,pörgetős,stb.én egy ilyet veszek neki.mikulásra bébi desszertet vesz a család.karácsonyra ezeket,ilyen kockát,meg egy telefont,talán egy plüss focilabdát.szülinapjára is valami apróságot.
2009. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok ölelést, együttjátszást, puszit, éneket, táncot, mondókát. 0 Ft/db Ezeket értékelik a legjobban.
2009. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valami képesség fejlesztő játékot, ami leköti a figyelmét és közben játszva tanul. Nagy a választék, a játéküzletben biztosan adnak tanácsot majd. Vagy valami cuki kis ruhácskát, úgyis olyan gyorsan nőnek a gyerkőcök, h ruhára mindig szükség lesz.
2009. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk is most lesz az első szülinap decemberben. Ő kap egy FP formabedobó csigát, ezt használtan 2.500ft-ért vettem. Kap egy baba zenélő szőnyeget, ezt is lehet használtan 3.000ft körül venni. Kap még kiscipőt, ez 6.000ft lesz, amit kinéztem. Egyenlőre ennyi ami biztos.
2009. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link] a fiam imádja

[link]

a fiam ezt kapja télapóra:) 17 hónapos.

[link] ez mondjuk karira:)

remélem tetszenek:)

2009. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jók az ötletek!!! :)
2009. okt. 27. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a lányomnak innen rendelek. Vannak egész jó és olcsó játékok.


[link]

2009. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Ki ne szeretné elhalmozni gyerekét szép dolgokkal, én is. Ám úgy vagyok vele: inkább tanuljon meg örülni előbb az apró dolgoknak, magának az ünnep élményének, Mikulásra pl. gyümölcs lesz, alma, narancs, aranydió, hisz már a tény, hogy a csizmában van, a fa alatt van az meglepi a gyereket. A szülinap sem olyan még egy evesen, mint lesz majd 3-4 évesen, ez inkább nekünk hatalmas ünnep, legyen gyertyás torta, sipolós kalapács. Én ezt fogom venni. Jó ünneplést, boldog gyereknevelést.
2009. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. okt. 27. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! A Tescoban akciósak lesznek az FP játékok, elég jó áron láttam most az akciós újságban.
2009. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!