Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kapjon szülinapra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kapjon szülinapra egy olyan pasi akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés

25 éves férfi,3 éve a párom,még van 1 hónapom kitalálni...

De már nincs ötlet...az összes graviroztatott,fényképes,naptáros, sablon ellőve,parfüm,kocsitartozék,bonsai fa,meglepinyaralás,figuráspendrive,általam rajzolt képek,ruhák,kedvenckaja+szexirucis kényeztetőeste,meg már nemtudom felsorolni se

elkényeztettem

és nincs ötlet

leirása,bár én ismerem:autób*zi munkamániás engem imád,és nincs hobbija a kocsin kivül

szerintetek?


2010. ápr. 26. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom is kocsi B*zi... ja meg traktor mánia :D:D Én rallizni szeretném elvinni... addig még van 3 hónapom h elintézzem:D:D
2010. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
most voltunk hétvégén ralin...
2010. ápr. 26. 16:51
 3/14 anonim ***** válasza:

éjszakai fürdőzés,

szolidabb kiálitás ami tényleg jó(ajálom a láthatatlan kiállitást mert nagyon interaktiv vagy tuning kiállitás),

vagy 1 páros jegy a Showder clubba(azt mindenki szereti)Ezek egyike sem haladja meg a 3000-4000ft-os páros árat persze plusz az utiköltség.

Szerintem mind jó ötlet és nagyon jó élmény!Ami maradandó a sok porfogó helyett.

24L

2010. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

fürdőben dolgozom,igy ez heti program,néha éjszakai is van...

Fábrit utálja (pedig őt ugy megnézném élőben,Kiss Ádámmal egy suliba jártam:D)


ez a láthatatlan kiállitás viszont nem hangzik rosszul

2010. ápr. 26. 17:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Bp-n a Népligetben van az említett kiállítás. Én már voltam ott. Olyan, hogy végig kell mennetek egy tényleg koromsötét túrán egy vezetővel (aki vak) és elmondja, hogy nekik ez milyen, meg hogy próbáld megkülönböztetni a gyümölcsöt a másiktól, keresd meg buszmegállót... (csak vigyázz a párodra, mert oszlopok vannak OLYAN magasságban. Sztem egész jó, de nem túl hosszú. 1 óránál nem sokkal több
2010. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy saját video film a kocsijáról. Kamerázd le, vágd össze, és tuti bejön neki.
2010. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

előző kocsijáról ami szintén tuningolva volt,már készült videó,azt is én csináltam,zenével együtt

meg kicsibe is megcsináltam azt,rendesen a normál méretű kocsin ahogy feliratok minden rajta volt,ugyanazt a maketten is,még a gumi márkája is rákerült,olyan aprólékosan csináltam:d benne volt rengeteg munkaóra...

ez a kocsija még nem "kész",erről majd csak ha elkészül tökéletesre


ez a kiállitás ér annyit hogy felmenni 200km-ről? bár akkor már kivenni valahol szobát is,éjjel vissza nem vezet egyikönk se,meg inni ugyis "kell"

2010. ápr. 26. 17:57
 8/14 anonim ***** válasza:
3 éve vagytok együtt, és ennyi mindent kapott? Szerencsés fickó :D Viccet félretéve: bármilyen erotikus, illetve az autójával kapcsolatos ajándéknak tuti örül.
2010. ápr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

igen,ennyi mindent,meg még amiket nem soroltam...

olyan vagyok,hogy ha meglátok valamit,és tudom hogy tetszene neki,akkor megveszem,megcsinálom,csak ugy,alkalom nélkül...

(ez visszafele is működik)


igazából örül ő mindennek

csinálok tortát,olyan formájut mint a kocsija,leöntve fehércsokival,és igy tudom olyanra szinezni


de kellene vmi "maradandó"

2010. ápr. 28. 10:00
 10/14 anonim ***** válasza:

nem olvastam az előzőeket, én valami élményt adnék

wellness hétvége, hosszabb pihenés valahol, elmenni valahová, ahová régóta szeretne stb.

2010. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!