Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon vágyom babára. De a...

Nagyon vágyom babára. De a parom hallani se akar róla . Hogy lehetne rávenni hogy megis legyen egy kisbabánk? Mar sokszok konnybe van a szemem ha latok egy kismamat, vagy egy anyukat aki epp a kisbabajaval van.22/L

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem tudod elérni. nem is kell elérni. ez nem egy olyan dolog amit rá lehet erőltetni egy férfira. adhatsz ultimátumot, de valószínűleg csalódnál, kissé fiatal vagy még, mióta lehettek együtt 2-3 éve?? gyermeket jó esetben 5-10 éves kapcsolatra szoktak vállalni, aminek jó része együtt élés...munkatapasztalatra, egzisztenciára...valószínű a párod (ezek szerint még csak nem is férjed) tudja ezeket és ezért nem akar még gyereket, nem is baj ez, 22 éves vagy, rengeteg időtök van. Ha 35 lennél, helye lenne az ultimátumnak, de így inkább ne erőltesd, mert ha véletlen még belemegy hogy gyereketek legyen, nem adok nektek fél évet sem a babával...az meg mindenkinek maga lesz a kín és pokol, ha 3 élet megy szét.
2015. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért nem akar hallani róla?Együtt éltek,szülőktől külön?Mindkettőtöknek biztos jövedelem,félretett pénz?Tehát van alap,amire szülj?Ha igen,akkor engedd őt el,mert nem te vagy neki az igazi,vagy még nagyon fiatalok vagytok,és élni akar.
2015. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Házasok vagytok egyáltalán?
2015. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez két ember ügye, felesleges erőltetni és trükkökhöz folyamodni . Mediátor bevonása ajánlott , ha komoly nézeteltérések vannak köztetek érdemes külön mennetek .
2015. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Ebben az esetben nem őt kell rávenni, hanem magadat kell arra, hogy szakítsál vele. És ezt nem azért mondom, mert a pasi pártját fogom, hanem mert a gyerekét.

Lehetséges, hogy belemegy, mert megsajnál vagy hogy már ne rágd a fülét ezzel tovább, viszont hidd el, hogy utána mindhármotok életét megkeserítené a dolog.

A pasiét azért, mert ő nem is akarta ezt az egészet, púp a hátán minden kiadás, állandóan a bőg a gyerek, menekülne otthonról, aztán elég gyakran lesz ebből félrelépés.

A tiedet azért, mert egyedül maradsz a babával, látni fogod, hogy apuka most sem örül a gyereknek, más nőket, akik mellett a férjük csak úgy repes az örömtől a baba miatt és szomorú leszel, hogy neked ez miért nem jár. Minden dolog egyedül a te nyakadba szakad és közben egyre inkább elhidegültök egymással a férjeddel.

És végül a legnagyobb vesztes a gyerek lenne, mert ahelyett, hogy szerető és összetartó családba születne, lesz egy apja aki le se sz...ja, egy anyja, aki tiszta idegbeteg és szomorú. Nem éppen így néz ki egy támogató közeg, amiben egészséges lelkületű felnőttek nevelődnek.


Megoldási lehetőségek:

- maradsz a jelenlegi pároddal és lemondasz a gyerekről véglegesen (vagy legalábbis addig, ameddig teljesen MAGÁTÓL, mindenféle manipuláció nélkül, nem érzi úgy, hogy akar)

- szakítasz a pároddal és keresel olyat, aki akar gyereket

(egyenes út a boldogsághoz)


A rábeszélés a fentebb leírtak miatt nem megoldás.

2015. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen mar 5hónapja házasok.

dolgozunk o muszakvezeto es inszeminator,en pedig vele dolgozok penzugyes. !!! mind a ketten , kulon elunk a szuloktol.

volt egy vetelesem 2 hónapja..

es felek ezert nem mer babat..

pedig van egy keresztfia mindig itt van nalunk. es olyan jo oket nezni :)

2015. dec. 4. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:
És az a baba tervezett volt?Mert akkor tényleg fura?Miért nem kérdezed meg,miért nem akarja?
2015. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen tervezett volt.

csak 8. héten elveteltem...Missed ab... sajnos ez tortont az eskuvo utan nem sokkal... :// hiaba kerdezem :) meg szerintem faj neki ez a veteleses dolog..

mert amiota elment a baba azota o nem is szolt a babarol, csak en kerdeztem tole , de o tereli a temat

2015. dec. 4. 17:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor a vetelesna gond, marmint attol fel, hogy ujra megtortenik. Vagy az ido segit, mert meg friss az elmeny, vagy az, ha rajonnetek, hogy mi okozna es lehetne tenni az ismetlodes ellen.

Mert nagy esellyel nem ismetlodik meg, de nem mindenkinek eleg ez a tudat.


Nekem 11 hetesen volt vetelesem. Elso utan nem vizsgalnak, csak sorozatos veteles utan. En viszont igy nem vagok bele meg egy terhessegbe, nem merek, hiaba lobogtatjak a statisztikat.

Igy mentem privatban es kivizsgaltatom magam.

Vagy pedig rakatom vissza a spiralt es nem lesz gyerek.

Nekem erdemes volt mennem, mert eleg hamar kiderult, hogy van oka, nem csak "veletlen" volt, sot, hiaba lettem volna ujra terhes, kezeles nelkul szinte boritekolhato az ujabb veteles. Amugy meg kezelessel gond nelkul kihordhattam volna a gyereket.


Beszelnetek kellene errol, nezz utana a vizsgalatoknak es kerdezd meg tole, hogyha kiderulne esetleg az ok es az, hogy lehet ellene tenni, akkor IDOVEL bele merne-enujra vagni.

2015. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem a korhazba azt mondtak hogy felfazastol, vagy a nyitottmeszajtol lehetett a veteles..

de a felfazassal voltam orvossal.

meg alapbol veszelyeztettet terhes voltam , az epilepsia miatt!!

2015. dec. 4. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!