Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Belefér-e vagy nevetséges, ha...

MIKLÓS18 kérdése:

Belefér-e vagy nevetséges, ha a Mikulással és Karácsonnyal kapcsolatos kegyes hazugságokat egy rokonom továbbra is teljes terjedelmében alkalmazza annak ellenére, hogy 19 vagyok?

Figyelt kérdés
több éve,amikor összejön egy nagy rokoni társaság december 6-án és 24-én ünnepelni,egy közeli,71.évében lévő,öregségi nyudíjas rokonom mintha bombariadó lenne,szabályosan lezárja az egyik kis helyiséget az ingatlanban,ahol vannak az ajándékok,és "akár lőne" is,ha valaki a rítusos átadás előtt bármilyen céllal be akarna oda menni!öÖnök szerint csak a rítusos ünnepléshez való ragazskodás ez vagy komédia?várom őszinte véleményeiket!(A rendszeres ünneplő társaságban a legfiatalabb tag is 16!)mert az még más lenne ugye ha mondjuk 2-3 kiskorú is lenne ott rendszeresen...
2015. dec. 6. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem aranyos, hogy ennyire ragaszkodik a hagyományokhoz a nagyika.

A legtöbb családban, ha nem is ennyire látványosan, de létezik a meglepetésszerzés.

Mi is 24.-én ajándékozunk, rejtegetve és szépen csomagolva is vannak a dolgok, némelyiket titok is övez, pedig itt sincs kisgyerek.

Szerintem nem néz senkit infantilisnek, csak már így szokta meg az ünnepeket.

2015. dec. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

ő még azt hiszi, hogy nektek tud még örömet okozni ezekkel.

egy 71 éves szemében még gyerekek vagytok, elvégre van egy fél évszázadnyi különbség..

ha elég felnőttek lennétek, eszetekbe se jutna elrontani az örömét és vele örülnétek.

2015. dec. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

És akkor mi van?? Ne mondd már,hogy neked nem okoz kicsit is örömet,hogy készülődsz,gondosan kiválasztod a szeretteid ajándékát,elrejted,hogy ne találják meg,és izgatottan várod a reakciót...

Te már az a generáció vagy,aki mündent első pukizásra megkapott és ezért neked a várakozás nem izgalom,öröm,hanem kib.aszás????

2015. dec. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Inkább az nevetséges, hogy annyira felnőtt akarsz már lenni, hogy ezt nevetségesnek tartod. Ha igazán felnősz megérted miért csinálja szegény kis öreg. Okozz neki örömet azzal, hogy lelkesen részt veszel a rítusos ünneplésben amit az ingatlanjában rendez. Ez minden ajándéknál többet fog jelenteni neki.
2015. dec. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

A stílusod maga egy komédia ("öregsési nyugdíjas rokon?? :D..ingatlan?... ki a fene beszél így a hétköznapi életben?)..nem pedig az, hogy valaki ragaszkodni próbál a karácsonyi ünneplés hangulatház.

Ez az őszinte véleményem. Sem ettől a stílustól, sem az idős rokon örömének az elvételétől nem leszel felnőttesebb. Hidd el.

2015. dec. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Megnéztem korábbi kérdéseidet. Atyaisten, ezt a stílust...

Nem csoda, ha hülyegyerekként kezelnek.

2015. dec. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6-os, azt meg hogyan?... :O.. bocs az offért..
2015. dec. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Írd be a google-ba, hogy MIKLÓS18 nevű felhasználó kérdése.

Az a jó, hogy leagyasabbak mindig névvel kérdeznek :)

2015. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ohh,anyám. 19 vagy,de az agyad egy félévesé...

Hagyd a nagyit,ő úgy viselkedik,ahogy a nagymamák szoktak!

Te viszont lehetnél empatikusabb!

2015. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem az, egy 70 éves szemében kisgyerekek vagytok. Én nagyim 77, mindig úgy beszél rólunk mintha kisgyerekek lennénk, pedig mi már felnőttek vagyunk. Ő úgy vallja hogy a szüleink mellett a helyünk amig férjhez nem megyünk. Tesómra ugyanezekkel a szavakkal ezt mondta: KISGYEREK. Pedig már 20 éves. Van hogy elhiszi azt is, hogy 10 évesek vagyunk, szoktunk ezzel poénkodni.
2015. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!