Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek is tele van már a...

Nektek is tele van már a hócipőtök a karácsonnyal?

Figyelt kérdés

Az amúgy is csekély fizetésem,ilyenkor mindig olyan hamar elfogy,kötelező családi veszekedések,giccses semmirevaló ajándékok.

Egyszerűen unom már.



2014. dec. 22. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Mintha csak te tennéd fel az összes kérdést már két hete. :D Mindenkinek tele a hócipője a karácsonnyal.


"Kötelező ünnep", holott telibe kéne szarni az egészet. Ez a rohangálás egész decemberben, amit az ismerősök és családom tesz, idegesítő. Én egyszerűen ülök a seggemen, és nézem őket. Én is legyek olyan, mint ők? Egyszerűen veszek egy egészséges ajándékot, összeülünk estére, és letudtam az egészet. Tiszta üzlet ez az ünnep, elbútított minket a média, ezért utálja mindenki.

2014. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kaparom a falat tőle, az adventi időszakot szeretem mert akkor minden ki van vilégitva és a vásárok, de a karácsonyt magát utálom, akkor már semmi jó nincs a veszekedésen és a stresszen kivül
2014. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes,a gyakorizók 90%-nak sz.r a karácsonya.Nálunk eddig még mindig ez volt az egyetlen olyan nap(ok) amikor végre mindenki megállt egy pillanatra és végre együtt lehetünk.Pedig én is meg se állok december eleje óta, egy rohanás az életem a kari miatt (ugye dolgozni is kell),de így is ez a legkedvesebb ünnep számomra.Hangulatos hogy mindenki "lázban ég"emiatt,mindenki készülődik,szabályos kis verseny alakul ki közöttünk:D
2014. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!