Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért baj ha nem akar valaki...

Miért baj ha nem akar valaki gyereket?

Figyelt kérdés
Miért szólnak ebbe olyan emberek bele akiknek semmi közük hozzà?
2015. dec. 6. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

"Miért baj ha nem akar valaki gyereket?"


Nem baj, ez magánügy.


"Miért szólnak ebbe olyan emberek bele akiknek semmi közük hozzà?"


Mert elmondod nekik, pedig nem tartozik másra. Ne beszélj a magánügyeidröl olyanokkal akiknek nincs közük ehhez.

2015. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem baj!!!!!!!!!!!!
2015. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Mert nem kell vele hencegni.

Miert is irod ki egy fórumra ezt a kerdest hisz nekünk sincs sok közünk hozzá!


Fordítót esetben is le szoktak szólni az embert aki akar gyereket,na miért szulsz mire stb...


Egyebkent az elet rendje ez hogy az ember felno es családot alapít. Hisz csalad alapitashoz tartozik a gyerek.

Hiaba férjhez megyen megnősül egy ember attol meg nincs családja majd csak akkor ha mar gyerek is van hisz ugy teljes ahoz hogy "csaladnak"nevezzük.


Aki nem szül noncs gyereke én azt is tiszteletben tartom,van ilyen ember is. Csak neki nehezebb lesz pl párt találni,mert atlag ember családra gyerekre vagyik.


Szülők is vagynak unokákra...

2015. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem én kezdem el mondani, hanem ők.
2015. dec. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Hamar elkuldte. Ràm akarjak beszelni, milyen jo a gyerekneveles legyen idegen, ismeros. En megertem mert nem kell ahoz mondani semmit.
2015. dec. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem baj. Mindenkinek a saját szuverén döntése, hogy akar-e gyereket.

Nem kérkedni kell vele, de úgy látom, sokan már azt is kérkedésnek veszik, ha valaki pusztán csak megemlíti.

Mindig lesznek, akik meg akarják magyarázni, hogy márpedig ez az egyetlen helyes út az életben stb stb. Nem kell velük törődni, udvariasan le kell pattintani őket.

2015. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha bizonyos politikus bácsikra gondolsz, akik folyton arról pampognak, hogy a felelőtlen magyar fiatalok így, meg a nyugdíjrendszer összeomlása úgy, hát rájuk meg aztán pláne ne hallgass. Állítólag csak a saját hülyeségüket akarják takargatni vele, ti. azt, hogy bizony a hátunk mögött elbarmolták az egész nyugdíjalapot...
2015. dec. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem baj. Hogy miért szólnak bele? Lehet, hogy csak jó szándékból, hogy rávilágítsanak, hogy később meg ne bánd. Van aki pedig egyszerűen nem bírja ki, hogy ne avatkozzon más dolgába. Én nemrég beszélgettem egy ismerőssel, kérdezte, hogy lesz e kis tesó. Őszintén válaszoltam, hogy egyenlőre úgy néz ki, hogy nem. Majdnem megevett, hogy ezt hogy képzelem. Szóval van aki a saját véleményén kívül nem tud elfogadni mást.
2015. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1%
Nem baj. Csak az a baj, hogy téged akart valaki.
2015. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9. 60-os megszolalt az intelligencia. Megkeseredett egy ember vagy, menj anyadba.
2015. dec. 6. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!