Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pár hete volt egy kérdésem a...

Pár hete volt egy kérdésem a feleségemmel kapcsolatban amiért mindenki lehurrogott (babakeksz). Most a lányunk mikulás ajándékát is kóstolgatja ezek után is neki adtok igazat?

Figyelt kérdés

Pár rokontól, nagyszülőktől, munkahelyi mikuláscsomagból kapott csokit. Azzal jön, hogy a lányunk azt még úgysem ehet/eszik, így vesz belőle. Ez is normális talán? Mert én már felrobbanok a dühtől, és így már szerintem más is látni fogja milyen.

Annyit mondtam neki most azért, hogy attól, hogy még nem eheti meg eltehetnénk, erre azt mondta majd megveszi, de úgysem fogja...Na még mindig ő a szent és én a gonosz, hölgyeim??? Vagy már látjátok, hogy igazam van vele kapcsolatban?


2015. dec. 7. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
96%
Amikor az én húgom pöpp volt és jött a Mikulás, akkor ő annyi csokit kapott, amennyit ehetett, azaz mondjuk egy Kindert. Az az övé volt. Ha most neki küldenek 6 kg-ot, akkor azért, mert az az övé még ehetsz belőle te is, ráadásul ha ő még ehhez tényleg kicsi, akkor pláne meg kell enni, ne romoljon meg. Én így gondolom. :P
2015. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
98%
Nem olvastam a kekszes kérdésedet, de ha a kislányotok még nem ehet csokit, akkor mégis mit kellene tenni a kapott csokikkal? Kidobni a kukába, vagy eltenni, hogy majd öt év múlva megeheti?
2015. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
100%

:D hogy kivagy megint


igen ez így normális pedig :)

én adtam pár falat csokit a gyereknek(nagyon kicsi)de ennyi és slussz, nekik az még jóformán méreg.

szal tényleg vagy az ablakban fog állni vagy max megeszi valaki mindegy, elvégre úgy is fog kapni minden évben.


van anyuka aki meg azért eszi a gyerek csoiját, hogy ne egyen annyit belőle a gyereke(mert valóban egészségtelen), mindig megfelezik, de ott már 4-5 éves a gyerek.


kérdező, higgadj már le, nincs enyém-tied egy családban amúgy se!(max csóróknál ahol a gyereknek jut csak)

2015. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem eheti meg, ha a gyerek úgysem eszik, ehet ilyet?

Mi a gond ezzel?

Gondjai vannak a súlyával?

Vagy egyszerűen sajnálod tőle?

A mi gyerekünk már nagyobb, ő eleve mindenkit megkínál a kapott csokikból, úgysem tudná megenni mind.

2015. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
100%
Most kíváncsi lettem a babakekszes kérdésre :D
2015. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
100%
Ne kamuzz már. Ha neked tényleg ez probléma, akkor veled nagy baj van, és örülj, hogy a feleséged melletted van. Mit kellene tenni azokkal a csokikkal? Az én fiam is kapott rengeteg csomagot édességgel. Igen, én, és a férjem is eszünk belőle, mert a fiamnak nem adhatok még ilyen dolgokat, mert kicsi. Akkor mi rosszak vagyunk? Te tényleg sajnálod a feleségedtől azt a pár csokit? Neked mi bajod van tulajdonképpen?
2015. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ehet még olyat a gyerek, akkor miért baj, ha a feleséged eszik belőle? Megromlanak ám ezek, meg ott lesz a csokin ez a fehér kicsapódás, amitől elvileg ugyan baja nincs, de azt már úgy senki nem eszi meg szívesen. Szóval mi is a gond? Meddig kellene őrizgetni? Majd ha már a gyerek ehet csokit, gondolom úgyis fogtok neki venni, akkor meg mi értelme lenne ezt hónapokig tárolgatni? Különben meg nem tudom, hogy nálatok ez hogy szokás, de mi a férjemmel is vettünk egymásnak csokit mikulásra, mert mi is szeretjük az édességet, nem csak a gyerek. Sőt, amikor anyukám jött, hogy hozza az unokának, amit nála otthagyott a mikulás, akkor nekünk is hozott egy-egy tábla csokit, hogy ez meg a miénk. Mert tudja, hogy mi is szeretünk csokit enni, és szeret minket, ezért nekünk is akart adni valami finomat.

Ti egymásnak nem vettetek csokit? Vagy hát én nem tudom, hogy te mennyire szereted, de ezek szerint a feleséged szereti, és biztos örült volna neki, ha ő is kap valami finomságot.

De ha ennyire nem tetszik a dolog, akkor sem olyan súlyos ez, hogy felrobbanj a dühtől. Főleg, hogy azért gondolom nem abból csipeget, amit már a gyerek is ehet.

2015. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt az előzmény egyébként?

Ne haragudj, de nekem annyira pitiánernek tűnik a feleségeddel kapcsolatban a puffogásod. Az a baj, hogy eszik a gyerek mikulás csomagjából csokit? Mert azt szerintem a legtöbb anyuka megteszi :) Az én lányaim is kaptak 2 szatyornyi édességet, még szép, hogy nem ehetik meg, így elraktam a szekrénybe és néha rájárok :)

2015. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam azt a kérdést, mekkora a gyerek? A csokit nem rakod el egy évre mondjuk... Azt nem ertem miert nem játékot kapott minek a csoki ha nem adtok meg neki? Azonban az hogy az igy feleslegessé vált csokit megeszi vagy megeszitek szerintem nem tragédia. Az enyem boven eszik csokit de nekunk is adott csokit ️
2015. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
100%

valami rémlik a kérdésedből, de most nem nagyon emlékszem rá, mint ha azon lettél volna kiborulva hogy a nejed megdézsmálja a babakekszet?

Én is rájárok. Néha a férjem is. Aztán ha boltban járok veszek. Szemét egy nőszemély vagyok, de ma megettem a milka csokiját is, amit rokontól kapott, mert kapott egy rakat dörmit, az is elég lesz neki hetekig, én meg megkívántam a csokit...és amíg én és a férjem dolgozunk meg a megélhetésért, addig az én családomban mindig is minden közös lesz, és senki nem fog azon veszekedni hogy a másik megevett egy csokit. Majd ha a 1,5 évesem keresi rám a kenyérre valót, majd felháborodhat hogy megettem a milka csokiját, de biztosan nem fog, ugyanis egy gyerek azt viszi tovább amit a szüleitől lát, ő tehát nem lesz irigy mint ahogy én sem vagyok az, a férjemmel szemben, és a férjem sem az velem szemben..Szomorú hogy te ilyen miatt vagy irigy a nejedre. elég gyerekes

2015. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!