Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pár hete volt egy kérdésem a...

Pár hete volt egy kérdésem a feleségemmel kapcsolatban amiért mindenki lehurrogott (babakeksz). Most a lányunk mikulás ajándékát is kóstolgatja ezek után is neki adtok igazat?

Figyelt kérdés

Pár rokontól, nagyszülőktől, munkahelyi mikuláscsomagból kapott csokit. Azzal jön, hogy a lányunk azt még úgysem ehet/eszik, így vesz belőle. Ez is normális talán? Mert én már felrobbanok a dühtől, és így már szerintem más is látni fogja milyen.

Annyit mondtam neki most azért, hogy attól, hogy még nem eheti meg eltehetnénk, erre azt mondta majd megveszi, de úgysem fogja...Na még mindig ő a szent és én a gonosz, hölgyeim??? Vagy már látjátok, hogy igazam van vele kapcsolatban?


2015. dec. 7. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
97%
Alig várom a karácsonyi kérdését ennek az aranyembernek."A feleségem leeszegeti a szaloncukrot a fáról!Hogy képzeli,azt a fára vettük dísznek,nem azért,hogy megegye!Még mindig én vagyok a gonosz?"
2015. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Az, hogy a gyerek kb egy éves korától ehet csokit, nem azt jelenti, hogy betölti az egy évet és másnaptól napi egy tábla csokit tolhat be. Akkor lehet vele óvatosan kóstoltatni,kaphat össz-vissz 1 kockát naponta, de ezt sem kell erőltetni. Igazából a feleséged csak jót tesz a kicsinek azzal, hogy megeszi. A fukarságod meg inkább nem kommentálom.
2015. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim válasza:
24%
.
2016. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
83%
na ja.. jön a Mikulás.... XDDD
2016. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
79%
😃
2016. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
85%
Olvasgattam volna még a kérdező válaszait
2016. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
89%
Én is szívesen olvastam volna még ennek az elmebetegnek a válaszait, de remélem csak kamu, azért így poén szintjén elmegy, de ha ez valóban igaz...huhh te jó ég.
2016. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
100%

Évtizedek óta olvasgatok (fórumon vagy Ráth-Végh gyűjtéseiből, na ott vannak durva dolgok) az emberi hülyeségről és a gyk máig meg tud lepni olyannal, amiről fel sem tételeztem volna, hogy létezik.

Nagyon furcsán van összerakva egyesek agya, azt hiszem. Hisz tudjuk, látjuk, hogy az emberek különféleképpen állnak hozzá dolgokhoz, de itt azért kb. mindannyiónknak eléggé egyértelmű a helyzet, ha belegondolunk... S valaki nemcsak másként gondolkodik, hanem ilyen irracionális düh van benne. Szerintem sem ártana egy jó pszichológus...

2016. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim válasza:
89%

Na, ez a kérdés is megy a gyakoris gyűjteményembe :D

Kíváncsi vagyok mennyi keksz, banán és csoki fogyott azóta :D

2017. febr. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 A kérdező kommentje:
Mondom,csak plagizál a csokinyuszis ;). Jó éjt mindenkinek!
2017. ápr. 24. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!