Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos anyukák! Ti mikor...

Lányos anyukák! Ti mikor lövetéttek ki a kislányotok fülét? Ja és, hogy budapesten tudtok-e olyan helyet, ahova nyugodt szívvel vihetem a kislányom? Egy 2hónapos kislány anyukája!

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos volt a kislányom mire elhatározásra jutottam és kilövettem neki,egyébként fülenként kb 4-5 másodperces hiszti volt,szóval jól viselte.
2010. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi még 2 naposan megcsináltattuk a kórházban. Minél előbb vidd el, mert még annyira nem tud kapálózni, mint mondjuk 1 évesen. Bármelyik kozmetikus belövi a kis fülbevalókat. A belőtt fülbevalót 5-6 hétig ne vedd ki, alkoholozd, és forgasd naponta többször. Utána már cserélheted a füliket.
2010. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos volt a kislányom, és védőnő szúrta a tűvel, nagyon gyorsan megvolt vele. Szerintem minél előbb túlesik rajta, annál jobb. Esetleg a védőnőtök tudhat megbízható helyet, ahol belövik a fülbevalót.
2010. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is a kórházban lövettem ki...jobban járt szegény mint később amikor jobban fáj:S ^^
2010. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónaposan a kórházba csinálták.
2010. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 hónapos volt a lányom mikor kilövettük a fülét.

Bár nem tudom merre laktok,az én védőnőmet nyugodt szívvel tudom ajánlani 2000ft-ért csinálja fülbevalóval együtt.

2010. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem mint szülő válaszolok, hanem mint gyerek:D

Anya nekünk -nekem és a húgaimnak- nem szúratott fülbevalót, mert úgy gondolta, hogy biztos fájni fog meg ilyesmi. Nem igazán hiányzott az életemből, bár oviban meg áltsuliban én voltam az egyetlen, akinek nem volt. Végül 15 évesen szúrattam magamnak, az idősebb húgom 13 volt, a legiftalabbnak pedig még nincs^^

17L

2010. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1hete lövettük.Most 10hetes.
2010. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi most 1,5 évesen, de vidékiek vagyunk.
2010. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!