Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az a kor, amikor már...

Mi az a kor, amikor már egyedül is belevágnátok a család alapításba?

Figyelt kérdés
Tételezzuk fel, hogy minden kapcsolatotok kudarcba fulladt, de nem szeretnék kifutni az időből. Bele mernétek vágni egyedül?
2015. dec. 12. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Én igen, ha meglenne az anyagi hátterem, és a családom támogatása. 30 évesen is már akár, de ez egyéntől függ, van aki soha nem csinálná, van aki csak 40 felett stb..
2015. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

nincs ilyen. csak komoly kapcsolatban vállalnèk gyereket,ahol mindketten akarjuk.

persze nincs garancia, hogy így is ne egyedül neveljem majd a gyereket.

2015. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha egyéb hátterem adott, akkor 35 év körül.
2015. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Magyarázd már el, hogy lehet egyedül családot alapítani?!
2015. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Én sem értem.Egyedül hogy lehet családot alapítani?A család az anya,apa,gyerek(ek).Ha egyedül vállalsz gyereket,akkor nem családos leszel,hanem egyedülálló anya.Én akkor sem vállalnék egyedül,ha milliárdos lennék.Akinek csak egy gyerek enyhíti a magányát,ott szerintem baj van.És fel fog nőni,semmi nem garancia arra,hogy öregkorodban rád nyitja az ajtót.Ez az én véleményem.
2015. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tenném. Ha gyermeket vállalok akkor szeretném, ha "kerek lenne számára a világ". Legalább az esélyt meg szeretném adni neki, hogy egész családja legyen. Ha egyedül vágnék neki akkor azt érezném, hogy csak magamért teszem, hogy ne maradjak magamra. Ez viszont nem fair a gyerkőccel szemben
2015. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
5-ös ez egyáltalán nem így van. Minket elhagyott apám amikor kicsi voltam, anyukám és nagyanyám a család. Nem csak egyféle családtípus az "igazi" család.
2015. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
ha anyagilag nem jelentene problémàr és minden hàttér adott lenne akkor olyan 35-37 korul.
2015. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

En nem vagyok ebben a helyzetben, de a baratnom mar gondolkodik hasonlo jovokepen. 33 eves, tehat meg van ideje, viszon meg soha eleteben nem volt igazi, komoly kapcsolata, 3-4 honapos volt a maximum es meg abbol sem volt sok. Mondta, hogy kb 5 evet meg ad, hogy megtalalja az igazit, de szegyen, vagy sem, azutan ha ugy adodik, akkor bele fog vagni a gyerekvallalasba olyan kapcsolatban is, amit nem erez az "igazinak", ha a masik fel is akarja. Azutan pedig majd alakul a dolog valahogy.

Attol, mert a kapcsolatai rendre kudarcba fulladnak meg szeretne gyermeket es 10-15 ev mulva is megtalalhatja az igazit, de az ido kereket mar nem lehet majd visszaforditani.


El lehet itelni, de az o elete, o dontese. En megertem.

Konnyu is lenne nekem itelkezni, vagy azt mondani, hogy sohasem csinalnek ilyet, amikor nem voltam ilyen helyzetben, mert en 25 evesen ferjhez mentem es lett gyermekunk.

Ennyi erovel barmi tortenhet, en is 33 vagyok. Elvalhatok, megozvegyulhetek es a akar en is lehetek 45 evesen egyedulallo anya, pon mint az, aki eleve egyedul vallalja a gyereket, mert nem akar kifutni az idobol.

2015. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Soha nem vállalnék tudatosan, szándékosan egyedül gyereket.

Teljesen más az, ha valami történik, és egyedül maradsz, mint direkt arra készülni, hogy egyedül csinálod végig esélyt se adva arra, hogy ideális körülmények között, teljes családban neveld a gyereket.

2015. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!