Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságú ember...

Milyen tulajdonságú ember (külsőre, belsőre) ugrik be először az Adrienn és a Nina névről?

Figyelt kérdés
Kislányom lesz és az Adrienn és a Nina név között nem tudok dönteni. :)

2015. dec. 13. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Adriennt választanám a kettő közül.

A Ninát önmagában félnék adni, mivel 1 betű lecserélésével csúnya szó lesz.

Esetleg Ninetta vagy Zsanina, Janina és azt becézném Ninának.

2015. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az Adriennről saját magam jut eszembe, mert így hívnak. A Ninához egy kislányt vagy egy kamaszlányt tudok elképzelni. Én sosem szerettem a nevem, de örülök, hogy így hívnak és nem Ninának. Nem csúnya név, csak kicsit olyan komolytalannak érzem.
2015. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Adrienn: szép, elkényeztetett, Nina: szép, bájos

Ezek most csak ilyen asszociációk, szóval nem bántóan

2015. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is Adrienn vagyok, így azzal kapcsolatban nem nyilatkozom, csak annyit, hogy nem szeretem a nevem :-\


A Nina nem rossz név, nem asszociálok rá, sem pozitív sem negatív emberre, mivel az, hogy milyen ember lesz valaki nem a nevétől függ :) De a Ninát adnám a kettő közül.

2015. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Adrien kedves név, ilyen személyiségre is asszocialok. A Nina szamomra vhogy pont az ellenkezoje. Olyan nyafka, hisztis szemelyiseg jut eszebe rola. Magam sem tudom miert.
2015. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nincs értelme a kérdésnek. Egy ember (hivatalos) nevének és a viselő személyiségjegyeinek, külsejének nincs semmi kapcsolatuk egymással. A becenév az más, az már lehet beszédes.
2015. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiatal lánynak becézve az Adrienn szerintem jó (Adri), felnőttnek nem becézve szintén

Viszont egy 40-55 éves nőhöz a Ninát nem tudom elképzelni..

2021. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!