Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy viselnétek ha a...

Ti hogy viselnétek ha a párotoknak a mástól való gyerekét látogatná a másik szülője a gyereknek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy együtt éltek, ti nevelitek a gyerekét a párotoknak, és a gyerek másik, vérszerinti szülője évente-kétévente felugrana látogatóba a gyerekhez hogy megnézze? Hozzá tartozik még hogy a másik szülőnek nincsenek hivatalosan jogai, és nem szülő papíron. A gyereknek pedig idegen.
2015. dec. 17. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy hivatalosan nem szülő. De ha a jelenléte nem káros a gyerekre, akkor azért legalább minimális módon kell, hogy ismerje a vér szerinti szülőt is, ha erre lehetőség van. Évente, kétévente egyszer pedig szerintem mindenki kibírja.
2015. dec. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismétlem az első válaszolót, ezt írtam volna én is.
2015. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Ilyen ritka látogatásokat ki lehet/kell bírni, ha nincsenek is jogai, nem árt, ha ismerik egymást.

Ha hetente a nyakatokra járna, akkor igen, már más lenne a fekvése, de ez így semmi.

2015. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, mert vér szerint ő az igazi szülő. Lehet papíron esetleg te az vagy, de a DNS-ek terén nem. Úgy hogy teljes mértékben elfogadott. Ha meg majd nagy lesz a gyerek, akkor meg már pláne, 18 után meg már joga is van hozzá, mert azt csinál, amit akar. Úgy hogy ha esetleg összehaverkodik a gyerek a vér szerinti szülővel, akkor el kell fogadnod, hogy lehet, már nem csak évente látják egymást, hanem 2 hetente is akár. Elvégre nem sajátíthatod ki a gyereket a saját vér szerinti anyjától/apjától. :)


Lehet ellenségesnek tűnik, amit írtam, nem az a célom, csupán a tényekre próbáltam rávilágítani.

2015. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!