Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák miket vásároltatok...

Anyukák miket vásároltatok karácsonyra? Gyerek/ek mit kapnak, mennyi idősek? És a férjeteknek mit vettetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 22:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
3,5 és 6 évesek. Legot (nagyot), Sylvanian házat+belevalóval, könyveket (meséset és "tudományost" is), ruhát, gyurmát kapnak, férjem korcsolyát, könyvet.
2015. dec. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%

A gyerekek kapnak karaoke-szettet, könyveket és legókat.


A férjemmel nem ajándékozunk.

2015. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%

2,5 éves fiam: Duplo rendőrség, Duplo Verdák (Mack, Villám, Matuka, Sheriff), Duplo alaplap+kockák

Férjem: Kinti benti hőmérsékletet mérő (és megjegyző) időjárás állomás

Én pedig autóba kapok telefontartót.

2015. dec. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

Érthetetlen számomra, hogy egy ilyen kérdésre adott válasznál miért pontozzák le az embert...

(#1)

2015. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

4 éves fiú: lego, puzzle, mesehősös pizsi.

2 éves fiú: duplo, favonat, puzzle (néhány darabos).

2015. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%

1,14.

Talán a túl sok játék, és az "Urammal" kifejezés bökte valaki szemét...

Maga a válasz hasznos volt (szerintem).

De itt a zöld és piros kezek a like és dislike gombok. Ez van.

2015. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen, bár leírtam, hogy ezeket nem mind tőlünk kapja, hanem egy részét nagyszülőktől (mindkét oldalról). Én pl. szívesen olvasom, ki mit vesz, hogy későbbre ötleteket gyűjtsek...
2015. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%

7 eves lany:fodraszolhato-sminkelheto zapf babafejet kap+kis fodraszkeszletet hozza.

6eves fiu:hot wheels palyat kap es egy paleontologus-szetet,dinpcsontvazat lehet osszerakni miutan feltarta a lelohelyet.

kozosen kapnak egy tarsast es 1-1 konyvet is.

anyukamtol a fiu egy kukabuvar kqmiont,a lany egy titkos naplot kap.

mi a ferjemmel jelkepesen ajandekozunk evek ota,en egy konyvet kapok,o meg a hobbijahoz ket kutyut.

2015. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

1,5 éves kisfiamnak: Fp vonat, fp teknős, szállító autó, fp tanuló konga, játék autó, fp formabedobós csiga.

4,5 évesemnek: Anna Peti Gergő könyv, Sam a tűzoltós tűzoltó autó, micimackóból a Tigris plüss figura, Sam a tűzoltós mentő helikopter, rendőr autó, és egy nagy beszélő villogó robot.

Férjem: Nescafe dolce gusto kávéfőző, + kapszulák hozzá.


Plusz a fiúk van akitől nem tudom mit kapnak, amúgy amiket leírtem azokat tőlünk, anyukámtól meg nagymamámtól kapják.


A nagyik fényképes naptárt, ovis fotózásról képeket kapnak. A hugomnak rendeltem telefon tokot, meg vettem neki gliss kur hajbigyót.


Én pedig felnőtteknek való színezőt, ceruza készletet és pénztárcát kapok.

2015. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15 hónapos lány, csúszdát vettünk neki.

A férjemnek egy könyvet vettem, amit már régóta szeretne.

2015. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!