Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a 9 éves lányodnak nagyon...

Ha a 9 éves lányodnak nagyon vastag, összenőtt, fekete szemöldöke lenne gyantáztatnád neki?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 15:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyantázni kell, hanem szépen csipesszel kiszedni. Inkább ne te csináld, lehet csak rosszabb lesz a végeredmény mint előtte. Vidd kozmetikushoz.

Gyantázáshoz főleg ne kezdj hozzá otthon!

2015. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp megoldanám a problémáját, nekem anyám a pattanásaim kezeléséről nem gondoskodott megfelelően, számos negatív tapasztalat ért így a megcsappant önbizalom mellett.
2015. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
"gyantáztatnád neki"
2015. dec. 19. 16:44
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
engem sosem.zavart pedig visszanezve a kepeket nagyon gaz volt...22 evesen szedtem ki eloszor magamnak. ha kerne a lanyom akkor minden tovabbi nelkul
2015. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt zavarná, akkor igen. Minek szívassam feleslegesen? Miért lesz neki jobb attól, hogy egy egyszerűen korrigálható problémát (mert hát ugye számára probléma, ha zavarja) nem vagyok hajlandó megoldani? Szóval én minden további nélkül kiszedném/legyantáztatnám neki.
2015. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább gyanta, mert az egyszer fáj, a csipesz meg minden egyes szőrszálnál. 9 évesen nem bírná ki a csipesszel tépkedést.


Egyébként nekem 12 éves koromban valami hormonmegborulás miatt jelent meg erősebb szőrzet a keresztcsontom tájékán. Nem sűrű fekete, de mivel hófehér bőröm van, szépen látszott ez is. Mondtam, hogy zavar, úgyhogy engem lézeres szőrtelenítésre vittek el a szüleim (meg orvoshoz, hogy a szervi okokat is kivizsgálják).

Lehet, hogy azzal jobban járnátok, legalábbis a két szemöldök közötti területtel. Oda később se kell neki szőr. A szemöldök ívét viszont ráér később megcsináltatni kozmetikussal, néhány év múlva, amikor majd sminkel is esetleg.

Lézerrel annál hatékonyabb, minél nagyobb a tónuskülönbség a szőr (sötét) és a bőr( minél világosabb) között. Tehát legkevésbé akkor használ, ha kreol ember szőke szőrzetet szeretne eltávolíttatni.

Világos bőr és fekete szőr esetében viszont nagyon hatékony.

2015. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha zavarja és az önbizalmán ejt csorbát, mindenképpen támogatnám!
2015. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én kiszedtem neki, kozmetikus vagyok. Vékony csíkban gyantával majd csipesszel igazítás.

Nem érdekelt a kor, a lelkét bántotta a gyerekek meg gonoszak...

Nem idegenek élnek a gyerekemmel hogy érdekeljen a véleményük.

2015. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha ő kéri, akkor persze. Az ő arca, elég nagy már ahhoz, hogy erről döntsön.
2015. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!