Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mi lenne a reakciótok,...

Szülők! Mi lenne a reakciótok, ha a 19 éves lányotok azzal állna elétek, hogy egy 24 éves fekete fiú a barátja?

Figyelt kérdés
A srác szülei európai országban laknak, meg a bőre nem is teljesen fekete, hanem világosabb, mert félvér. A lány nehéz egyetemi szakon tanul, de jól, nem hanyagolja a tanulást. A srác is hasonló szakon tanult, segítene is a lányotoknak. Mivel angolul és franciául beszélnek egymással, a lány szókincsét is fejlesztené. Elleneznétek?
2015. okt. 13. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Kb ugy reagalnek mint a Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?? vigjatekban
2015. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de mi köze van ezeknek egymáshoz?

Kit érdekel, mit tanul a lány, milyen szakon? Ettől függ, lehet-e színesbőrű pasija?

Ha kozmetikus lenne, akkor csak fehér lehet, vagy mi?

2015. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

A színe miatt nem ellenezném.

Inkább a kultúrájától függ. Meg a terveitől.

Pl. ha vissza akar oda költözni (a lányommal, esetleg unokámmal) ahonnan származik és az valami gázos hely, akkor ellenezném.

2015. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Mivel nem vagyok rasszista, abszolut nem érdekelne, milyen színű a barátja, csak kedves, udvarias, normális legyen.


Nem is értem, hogy merül fel benned ilyen kérdést. Egy "félvér" vagy "fekete" már nem is ember???

2015. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert anya ha meglát egy fekete bőrű embert, lec*gányozza..
2015. okt. 13. 10:45
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha anyukádnak,ilyen a felfogásasa akkor engem 19 évesen nem érdekelne a véleménye,főlleg ha jól meglennénk a fiúval.

Mondanám anyukádnak,hogy ismerjék meg egymást,majd jőhet a vélemény.

2015. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

ha rendes ember es rendesen banna a lanyommal, akkor semmi kifogasom nem lenne ellene, nem a borszin es szarmazas alapjan itelem meg az embereket.


Legalabb szepek lennenek az unokaim, a felver gyerekek sokkal szebbek :)

2015. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

mi az a nehéz szak? (kivancsisagbol kérdezem)

egyébként én is 19 vagyok, és nem gondolom, hogy a szülōnek olyan nagy befolyàsa lenne, hogy kivel járunk. anyukádnak mesélj a fiúról, és azt is mondd el, hogy melyik országból származik. ha elkezd ciganyozni, akkor be se mutatnàm neki a barátomat, sőt magam is redukàlnàm anyàmmal a kapcsolatot. oké, hogy rasszista, na de ennyire ne legyen már hülye, hogy aki nem fehér az rögtön cigány. ráadásul ha te őt választottad es jól kijottok? nem látok benne semmi rosszat.

persze ha valami olyannal jönnél össze aki 1-2 hónap után feleségül akar venni, és elvinni a szülőhazàjàba,akkor menekülj.. de írtad is, hogy Európában laknak a szulei, szóval az előző példa nem valószínű

2015. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Te szülőd, te ismered.

Nyilván van olyan, akit nem érdekelne, van, aki meg akár a kapcsolatot is beszüntetné a gyerekével.

Ha a te anyukád ilyen típus, akkor tudod úgyis, hogy mit fog reagálni.

Engem nem zavarna, én kifejezetten szeretem a színes bőrűeket.

2015. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha tanult, értelmes, kedves a srác, akkor felőlem hupikék is lehet. Parasztból a fehéret sem bírom.
2015. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!