Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadtathatnám el a...

Hogyan fogadtathatnám el a szüleimmel, hogy fekete barátom van?

Figyelt kérdés

Egyetem miatt másik városban élek, így nem tudják, hogy mikor hol kivel találkozom. Már hónapok óta van barátom, aki egy külföldi egyetemista. Nagyon aranyos fiú, és ő tényleg szeret, meg mindig őszinte velem. Vannak tervei a jövőre nézve, mérnöknek tanul és most nyáron is dolgozik (igaz, hogy még csak gyakorlat), de nem a kocsmákban/diszkókban tölti az idejét, meg nem az az első célja, hogy jól berúgjon, még csak nem is dohányzik. Ismerkedtem magyar fiúkkal is, meg ismertem más külföldit is, de egyikük sem volt "ilyen", mint ő.

A szüleim még nem tudják, hogy hónapok óta találkozgatok valakivel, igazából nem is kérdeznek a fiúkról, egyetem előtt nem is lehetett barátom, mert anya nem tartott normálisnak, hogy randizni szerettem volna. Már azon is gondolkoztam, hogy nem is kellene bemutatni őt itthon, mert minek?! Apa nem rasszista, viszont anya.. Egyszer anya lecigányozott egy fekete bőrű családot, húgom kineveti, ha egy fekete embert lát, papám meg megint, mint amit anya csinál, még Lewis Hamiltonra is azt mondja, nagynéném meg undorodik tőlük.. Vagy én vagyok a rossz, hogy beleszerettem egy afrikai fiúba?


2015. júl. 22. 14:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Ha értelmes családod lenne, akkor ez nem lenne problémás. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a kérdésed alapján ez a véleményem. Ne foglalkozz velük, kit érdekel mit szólnak hozzá. Nem nekik kell járni, együtt élni vele.
2015. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Sajnállak... De a te életed.
2015. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
A családod sötétebb, mint Afrika bőrszíne együttvéve. Ne foglalkozz velük :)
2015. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%

Sajnállak a családod miatt. Én örömmel fogadnám, kíváncsi lennék rá (és a cappucino unokák sem zavarnának :)), de neked nem lesz ilyen sima a helyzeted. Akkor vinném csak haza a helyedben, ha kőkeményen stabil a kapcsolatunk, és nem ingathatja meg az alacsony IQ szint okozta rasszizmus. Előtte pedig felkészíteném rá, hogy milyen családból származom, és megkérném, hogy igyekezzen ne ítélkezni, annak ellenére, hogy kölcsönösséget nem várhat. Nem engedném, hogy bántsák, és eljönnénk, ha ennek ellenére sme lennének képesek viselkedni a családtagjaim. Jah, igen, és mindenek előtt: felkészíteném a családom a tényekre, amikor eljött az idő, hogy emésszék, jóval előtte, hogy hazaviszem.


Sok sikert, és türelmet! N31

2015. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Ismeretlenül is tisztellek és becsüllek,hogy ilyen környezetből kikerülve is ilyen elfogadóvá tudtál válni.Nem tudom,mennyi ideje vagytok együtt,de ilyen család mellett csak akkor mutatnám be,ha már 3-4 éve együtt vagyok vele és már jeggyűrű is van az ujjamon.
2015. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
miert erzem ugy hogy ez egy kamu kerdes?
2015. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
Van ez a Bazi nagy francia lagzik film, szerezd meg DVD-n, és vedd rá a szüleidet, hogy nézzétek meg. Lehet, hogy utána kicsit elfogadóbbak lesznek.
2015. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem is kamu... :D

De ha igaz, akkor kérlek, kedves kérdező, tartsd a szemed előtt te Európa jövőjét!!!

2015. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%

Én pont azért fogadnám rosszul,mert egy időben az ő társaságukba jártam. Nagyon összetartóak,szinte az összes fiatal néger tartja egymással a kapcsolatot pesten . Jóofák,vicceskednek,elvisznek ide oda,elhalmoznak ajándékokkal,de az igazság az,hogy mind kétes üzletekkel foglalkozik,a te barátodnak miből van pénze pl? Mert ha megkérdezed mindenféle kamut fogsz hallani,valójában meg "jobb" esetben csak lopott autókkal kereskednek ,esetleg szórnak .

Mindegyiknek van vagy 4-5 csaja , úgy tudnak hazudni ,mint a vízfolyás,a szülőhazájukban soknak nemhogy felesége,gyereke(i) is vannak. És tudom,számodra elképzelhetetlen,és a te palid nem olyan blabla .. nagyon vigyázz velük :) igazából teljesen más elképzeléseik vannak az életről,a nőket mélységesen lenézik .


Szóval én nagyon nagyon lebeszélnélek .

2015. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%
Kérlek ne gyere már ezzel az atlátszó szöveggel, hogy aranyos és őszinte.. Egyszerűen csak odavagy a néger brokiért.
2015. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!