Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mamánál bolhák vannak. Hogy...

Mamánál bolhák vannak. Hogy védjem meg magunkat (és 1,5 éves gyermekem) az ünnepek alatt nála? Nem tudom elbliccelni, hogy ne menjünk

Figyelt kérdés

mivel amikor már nem egyszer csipkodtak nála össze és haza is hoztuk és minden kálvárián keresztül mentemheteken át mire végre kiirtottam, a továbbiakban nem voltam hajlandó látogatást tenni nála, mert akkor is, azóta is tagadja és semmiféle irtást nem alkalmaz.

tavaly még el tudtam bliccelni a karácsonyt(nála szoktak a rokonok összejönni), ez évet úgy néz ki, nem tudom és muszáj lesz megjelenni.


és nem hogy minket, a ruhánkat, de a babakocsit is gondoltam lefújom emberbarát irtószerrel, de arra az van írva hogy "késleltetve" hat. amit nem tudom mit jelent, de szóval lehet azt, hogy nem öli meg azonnal....


2015. dec. 22. 21:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem mennék. Gyerekkel pláne nem.

A többi rokont nem zavarja?

2015. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
én biztos,hogy nem mennék.
2015. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

En sem mennék! Mondjuk én az a ami a szívén az a száján típus vagyok,felvállalnám,hogy azért mert...


Ha megérti megérti,ha nem nem. Gyerek az első nem? De! Akkor mond el szépen,hogy sajnálod de nem mentek.


Ha nem akarsz őszinte lenni,akkor mond hogy beteg vagy,a gyerek beteg,allergiás a bolhákra:) stb.

2015. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
nem mennék!! (nálunk is most csengett le egy -bolhás cirkusz-...soha tobbet nem szeretnék bolhákat!!! 4 honap kellett mire teljesen kiirtottuk oket) még látogatoba se mennék!!! max. a bolhairto bomba sprayvel, gyerek nélkul+
2015. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

ugy látom a 4-es átérzi.

hasonló cirkuszon mentem keresztül, valóban borzasztó.

és újra és újra.


egy rokonnak (családos)mertem csak szólni(hogy nehogy az legyen hogy mamát járatnám le)de szóval ő sem hitt nekem, amikor gyermekét is összecsipkodta, kihozta belőle, hogy azok kiütések a gyerek lábán..

2015. dec. 22. 22:00
 6/26 anonim ***** válasza:

Nem mennék, és telibeszarnám, mit mond anyós. A férjednek amúgy mi a véleménye, ő szeretné, ha a saját gyermeke később bolhás lenne?


A bolhákkal ugyanis nem az a legnagyobb gond, hogy megcsípnek egyszer, hanem hogy hazaviszed őket, és 1 hét múlva tele velük a saját ágyad, mindened, olyan gyorsan szaporodnak...

2015. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Elbliccelni?!Bakker,az nem elbliccelés,amikor a gyerekemet védem!Az egy normális anyai ösztön!Én,még ha örök harag lenne belőle se mennék oda!3 gyerekünk van,mindig a Ő érdekeiket néztük/nézzük!
2015. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz konfrontálódni, akkor az örök sláger: rajtad van a cifrafosás, nem mersz 2 méternél messzebb elmenni a mosdótól, fránya vírus, ejj, pedig de mentél volna.

Ellenőrizni nem tudják, kénytelenek jobbulást kívánni.

2015. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
11%
Én biztos segítenék neki bolhatlanitani a lakást,Karácsonyra való tekintet nélkül,szegény idős néni éljen a bolhaival,mit érdekli a rokonokat.Szep hozzallas mondhatom.
2015. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Tuti tippet kaptál! Hányás-hasmenéses vírus. De előtte nap ne szólj, csak aznap reggel, mert képes, és ő megy hozzátok. De ugyanúgy viheti a bolhákat is.
2015. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!