Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Légzésfigyelős kérdés? Elolvas...

Légzésfigyelős kérdés? Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

szeretnék ilyet venni, szerintetek megéri?


[link]


mi a véleményetek róla? ha lemászik róla a baba tényleg akkor is érzékeli?

ezt az angelcare.hu-n olvastam:

...a baba bárhol feküdhet a kiságyban, közvetlenül az érzékelő-táblák felett, vagy kívül, olyan területen, ahol nincs közvetlenül a matrac alatt érzékelő-tábla.

Amennyiben az érzékelés gyengül, a baba a kiságy végében az érzékelő-táblától távolabb fekszik, az érzékenység növelésével ez állítható.



Mert nekünk medicor-os van, kaptuk, de már nagyon lemászik róla és ezt el is tudnám adni.


2010. márc. 24. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is ezt a tipust vettük,nagyon megvagyunk vele elégedve
2010. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez van.14 hóig a légzésfigyelő részt is használtuk,most már csak a babaőrt.Pici korában volt azért riasztás,mert a kiságy sarkába mászott aludni.az éjjeli fény is nagyon jó rajta.
2010. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez van, és eddig bárkinek ajánlottam, annak mind tetszett.
2010. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk a 401es verzió van-tökéletes!ha kivettem a fiam a kiságyból,mert pl fölsírt,és én csak nekitámaszkodtam a kiságynak sem riasztott be.2 érzékelőlapos,és amióta forogni tudott a fiam,volt hogy teljesen az egyik sarkába mászott az ágynak.és nem volt téves riasztás.csak ajánlani tudom.mi valamikor 14hónaposan tértünk át a bébiőrre.és tényleg jó "erős" az éjjeli fénye.
2010. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk tökéletesen bevált, csak ajánlani tudom.

A teljes kiságyat lefedi, tehát attól nem kell félned, hogy esetleg a kiságy valamelyik részén nem érzékelné a baba légzését.

2010. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!