Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mi a foglalkozásotok...

Anyukák mi a foglalkozásotok és mennyi a nettó bevételetek? Hány gyerkőc van? Tanultatok, dolgoztatok gyed alatt is?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit személyes kérdés, de egyszer volt itt egy olyan kérdés, hogy férj nélkül lennének-e anyagi gondjaitok és számomra meglepően, szinte mindenki el tudja tartani egyedül a gyermekeit.(ez szerintem szuper) Mivel újra tanulni szeretnék így érdekel, hogy melyik ággal mennyit lehet keresni. Köszönöm a segítséget .)

2015. dec. 30. 06:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én levéltáros vagyok, még GYED-en. Egyébként 120000 a fizum + néha jogdíjak (közszféra). Nem túl sok, de fix munkaidő van, nincs túlóra és családbarát a munkahely. Nagyon szeretek ott dolgozni.

Most csinálom a PhD-t és elkezdtem tanulni egy újabb nyelvet.

2015. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
40%
Eszem ágában nem volt tanulni gyed alatt. Érettségi előtt szereztem már 2 nyelvvizsgát, majd főiskola alatt egy újabbat, aztán diploma után nekiálltam dolgozni (nettó 300 körül kapok), mellette pedig újra tanultam és elvégeztem egy más irányú tanfolyamot, így a jövőbeni terveink megvalósításához egyelőre elég. A párom munkaideje kötetlen, de inkább kiszámíthatatlan, segítség szinte nulla (anyósék messze laknak, apám pedig ugyancsak állandóan dolgozik), így semmi esetre sem szerettem volna zombiként létezni ahelyett, hogy a gyerekemmel kipihenten és kiegyensúlyozottan foglalkozzak, programokra járjunk stb.
2015. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. 2es megkérdezhetem, hogy mit tanulsz? Hogy birod utána a napokat a gyerekekkel ilyen kevés alvás mellett?
2016. jan. 1. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!