Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérheti a gyerektartás csökken...

Kérheti a gyerektartás csökkentését?

Figyelt kérdés

Volt párommal van egy közös gyerekünk.

Bíróságon nem voltunk, havi 20 ezer forintban egyeztünk meg amit rendesen fiezetett eddig.

Most az új nővel gyereket várnak, ha esetleg jogi úton fixálni akarja a gyerektartást előfordulhat , hogy kevesebb lesz?

Tényleges minimálbért keres.

Előre is köszi.


2015. dec. 16. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, kérheti.
2015. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mindenképpen figyelembe veszik a második gyereket.
2015. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vajon ki szerint nem hasznosak a válaszok, amik nem szubjektívek, hanem objektív jogszabályok rendelkeznek róla?! Csak gratulálni tudok iq bajnokuknak.
2015. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én még nem nyomkodtam kezeket. Köszi a válaszokat!

Amúgy a toplista versenyzők szokása.

2015. dec. 17. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Off: mi ez a toplista???
2015. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Baloldalt van a menüben. Sima toplista meg kategória toplista...kapsz pontot kérdésért, válaszért stb... és van egy ranglétra.

Az első helyen állók feltesznek vagy napi 10 kérdést...ezért kamu az egész oldal 80%a...szoktam nevetni mikor beírják egy kérdéshez h kamuuu..hisz az azelőtti 4 is az volt...csak hihetőbb volt a megfoglamzás :)

2015. dec. 18. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Bakker, valakinek ez a lényeg? Hihetetlen. Nekem az, hogy tényleg arra használjam az oldalt, amire való: ismereteket, tapasztalatokat cserélni, esetleg beszélgetni dolgokról kötetlenül.

Kicsit szánom, akinek annyira szegény az élete, hogy a toplista élére jutás teszi boldoggá. én sem tudtam erről a toplista dologról.

Egyébként általában valóban nem a kérdező pontoz le. :)

2015. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig itt sajna erre megy a sok unatkozó :)
2015. dec. 19. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!