Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anya lettem. Lesz...

Egyedülálló anya lettem. Lesz még az életben nekem társam? Pozitív történeteket szeretnék!

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 09:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%

Nem!

Sajnos az anyasággal megváltozol..

2015. okt. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%

persze h lesz...én 2 évesen hagytam ott a gyerekem apját(nem részletezném az okokat) azóta van egy párom,összeházasodtunk és pár napon belül megszületik a kisfiunk.

Mikor különváltunk,fiam 2 éves volt.

2015. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Persze. Fiam 2éves volt,mikor megismerkedtem a párommal. Már 4éve. Azóta született egy közös babánk, fél éves. A páromnak is van 2fia előző kapcsolatából, igaz,nem velünk élnek, de nagyon jól megvagyunk, imádom,hogy ilyen sokan lettünk :)

A fiuk is jól kijönnek, az én fiam egyenesen rajong a nagy majdnemfiamért. A közös pici pedig kislány, úgyhogy teljes az öröm.



Ne add fel, közel sem olyan nehéz szerintem,mint ahogy a "pletyka" tartja :)

2015. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy lesz! :)
2015. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%

Lesz, csak már nem válogathatsz a fiatal, egyedülálló, jó egzisztenciájú, jó pasikból,mert miért választanának ők téged, mikor lehet gyerektelen nő is a bnőjük? Be kell érned oylannal, aki jut, mert egy kisgyerekes nő nem valami kelendő. A pasik úgy vannak vele, h csak a sajátjukat szeretnék majd nevelni, eltartani, a tiedet tartsa el nevelje, aki csinálta.

Kivéve, ha valami nagyon bombázó csaj vagy jó keresettel, bébiszitterrel, sok segítséggel, hogy a gyerek abszolút "ne zavarjon semmi vizet" a randizgatáskor, ismerkedéskor na meg a kapcsolatban, esetleg így kifoghatsz egy jó pasit, de a gyerkedet nem fogja eltartani. Szexkapcsolatban gondolkodtál már?

2015. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Természetesen a gyerekem az első,olyan pasi nem kell aki nem tudja elfogadni,van aki vigyázzon rá ha úgy alakul,de egy pasi kedvéért sem fogom elhanyagolni,össze kell majd egyeztetni a kettőt,hogy mindenkinek jó legyen.Apukát nem keresek,az van a gyerekemnek,Egzisztenciám van,de nem akarok egy pasit sem eltartani.Csak normális férfiben gondolkodom,selejtes nem kell,akkor tényleg csak maximum szexkapcsolat,de hosszútávon természetesen párt szeretnék magamnak.Igazából most így ha belegondolok minden elvált nő ismerősömnek van új párja,biztos lesz nekem is.Köszi a válaszokat
2015. okt. 22. 11:35
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 5-ös!

Szerintem ez nagyon nincs így. Én gyesen voltam a fimmal,mikor megismerkedtünk, rá pár hónapra össze is költöztünk. Soha fel sem merült hgy ő az én gyerekem,tartsam el én,még úgy sem,hogy az apja egy vasat sem fizet.

Ahogy az sem,hogy szabaduljak meg a gyerektől. Eleinte átjött ha a fiam elaludt,és hajnalbn ment. Majd mikor már bemutattam neki, akkor általában együtt mentünk mindenhova,mert segítségem nincs.

Azt mondják,ha kell a tehén, kelljen a borja is... aki olyan,mint hogy te írod,az nem társat keres, hanem d..gnivalót.

2015. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
5.!Nem e?Én 23 évesen váltam el,egy 3 éves gyerek anyukájaként.Utána volt kettő, 5 évig tartó kapcsolatom.Én nem akartam komolyabbat,mert valahogy nem éreztem olyan "holtomiglan-holtodiglan" kapcsolatnak.Aztán 34 évesen(immár egy 14 éves kamasz anyukájaként)találkoztam Valakivel.....egy jó egzisztenciájú,nőtlen,gyermektelen Férfi személyében.Ennek már 9. éve,összeházasodtunk,született 2 közös gyerekünk,az 1. házasságomból született gyerkőc felnőtt,és a mai napig nagyon jó,boldog kapcsolatban élünk.
2015. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó...kapcsolatból kapcsolatba rángattad magaddal a gyereked, míg végül valaki mellett kikötöttél...én azért ezt nem állítanám ki mintának mások számára.
2015. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%

Olvastad?!2 db 5-5 évig tartó kapcsolatom volt!Tudod értelmezni?!Sehová nem rángattam a gyereket,a Fiam és én a saját lakásunkban éltünk.Pont azért,mert nem éreztem sírig tartónak egyik kapcsolatot sem.Szóval ki kit hová rángatott?!

Mellesleg szerintem egy nő életében 4 férfi kicsit sem kirívó.Az első férjem volt az első férfi az életemben,utána volt 2 hosszú kapcsolatom,életem 4. férfija pedig-úgy tűnik-társam a halálig.Ennyi.

2015. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!