Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként fiatalon...

Egyedülálló anyaként fiatalon (22) mekkora az esélyem, hogy még lehet normális kapcsolatom, és boldog lehetnék?

Figyelt kérdés
Férfiak, titeket zavarna ha egy nőnek már van gyereke?
2015. nov. 1. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. feleakkora az esélyed a gyerek miatt. Tehát a normális, irántad érdeklődő férfiak felét fogja elriasztani a gyerek.
2015. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor van esély. Most megnyugodtam. :)
2015. nov. 1. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Van esély, és sok férfinak is van korábbi kapcsolatából gyereke.
2015. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van esély. :)

Párom 24 volt amikor megismertem egy koncerten. A megismerkedésünk után kb fél órával közöltem, hogy van egy lányom. Reakciója annyi volt: "És?"

2015. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

van esélyed ,de készülj arra ,hogy lesznek akik csak ki akarnak használni ,fel nem vállalnak benneteket.

rengeteg mindenkit nem zavar ,de még több embert viszont igen.

2015. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bőven van esélyed bármire, csak nyilván egy kisgyerek mellett az ember nehezebben szabadul el otthonról, kevesebb a lehetősége az ismerkedésre.

De semmi nem lehetetlen, én is fiatalon lettem édesanya, és egyedülálló is voltam évekig, aztán mégis lett normális kapcsolatom, most volt az esküvőnk, négy év után :) És végre a második baba is sikerült (nem mondom, rá elég sokat kellett várnunk, hiába, nem vagyok már húszéves úgy látszik). A férjemet egyáltalán nem zavarta már a megismerkedésünkkor sem, hogy nekem gyerekem van, és sajátjaként bánik a fiammal, remélhetőleg nemsokára hivatalosan is az övé lesz (a gyerek is ezt szeretné, az apjával nincs is kapcsolata - szerencsére, ez mondjuk eléggé megkönnyítette a helyzetünket).

2015. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, aki igazán szeret téged, annak a gyerek nem lehet akadály. de azért valószínűleg nem lesz könnyű. időbeosztásban, logisztikában és a helyzet kezelésében sem.

van olyan barátom, aki nem tudott megbarátkozni a helyzettel, hogy más férfi gyerekét elfogadja és ezen több kapcsolata is kisiklott. pedig akart gyereket és lett is neki saját, de máséval nem sikerült tartósan megbarátkoznia. aki meg egyáltalán, vagy csak még nem akar gyereket, azt sajnos eltántoríthatja a tudat. viszont aki igazán szeret téged, az szerintem megbarátkozik a helyzettel.

én például nem akartam volna régebben egyedülálló anyával kezdeni, de aztán beleszerettem egybe és azóta nehezen tudom elképzelni, hogy ez legyen meghatározó egy kapcsolatban...

2016. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!