Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként milyen hiányosságokat...

Anyaként milyen hiányosságokat látsz magadban?

Figyelt kérdés
Hogy értsétek mire gondolok, kezdem a sort: úgy érzem, nem vagyok elég kreatív ha közös játékokról van szó. Mindemellett szeretném, ha kicsit spontánabb lennék. Ezeket igyekszem is fejleszteni.
2016. jan. 5. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetnék türelmesebb is.
2016. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A határtalan türelem, az pl. ciki vagy sem, de hiányzik. Úgy értsétek ezt, hogy ha szóltam 200x, és még mindig nem, akkor jön a büntetés, tehát van türelmem, de én olyan végtelen türelmet szeretnék! :) A kreativitás is, de igyekszem nagyon, hogy ez változzon!
2016. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kreativitásom nulla. Gyurmából kukac-és kész. Hiányosságnak nem nevezném, de magam is meglepődöm, milyen szigorú tudok lenni a nevelésben. A gyerek születése előtt azt hittem, a férjem fogja képviselni a szigort, és naponta képedek el az ő nagy liberalizmusán, amit magaménak hittem és vallottam/vallom.
2016. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az a sütős-főzős anyuka, akinek a főztjéről még a dédunokák is mesélni fognak...


Szoktam főzni, mert meg kell etetni a gyerekeket, de mindig igyekszem a gyors és könnyű ételek felé orientálódni, nem szeretek pepecselni, minden konyhában töltött percről úgy érzem, hogy valami más, fontosabb dologtól veszem el. Sütit sütni évente ha 2-szer szoktam. Nálunk csak nagymamától vagy cukrászdából jön ilyesmi.

2016. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekemnis egyből a türelem és a kreativitás hiánya ugrott be, úgy tűnik, ez elég általAános.
2016. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jobb időkihasználás, időbeosztás. Nagyobb szigor, követelmény. Lazaság, ha kell.
2016. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A türelem....3 gyerekes.
2016. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Trehány vagyok ,utálom a házimunkát és fözni sem tudok (egyenlöre) túl sok mindent.Minden nap igyekszem és szeretnék jobb lenni ,de gyerek mellett úgy érzem ez kevés.Szeretnék jó példát mutatni a fiamnak ,nem azt hogy anyu már megint elfelejtett valamit ,elkéstünk miatta ,3 napja nem dobta ki a hütöbõl a romlott vajat stb stb.Sokat voltam egyedül ,az életem egy rohanás volt ,aztán így szoktam meg ,nem volt kiért megerlöltessem magam.Jó ,azért nem koszban élünk inkább azt mondanám ,hogy kupi van.Reggel összepakolok ,délutánra valahogy megint ruhahalmok ,játékok meg minden hülyeség a lakás bármely pontján.
2016. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Türelmetlen vagyok.
2016. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hibám a türelmetlenség. A második helyen a rendetlenség van. Egyszerűen hosszú távon nem megy, és ez ros példa.
2016. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!