Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy tudtad magadban feldolgoz...

Hogy tudtad magadban feldolgozni, hogy a szeparációs szorongással küzdö 1 éves gyermekedet bölcsibe kellett vinned, és minden nap orditott utánad, de neked muszáj volt otthagyni?

Figyelt kérdés
Mennem kell vissza dolgozni,babám 1 éves,most van a beszoktatás,de folyamatosan engem keres,és bujik hozzám.Nem tudom,hogyan fogom tudni igy otthagyni,megszakad a szivem.
2015. febr. 13. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nincs más megoldás? Semmi más?
2015. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincsen rokon sajnos.csak anyosom.a szomszédban lakik,de max napi 10 percet hajlandó az unokájával tölteni.Nem tehetem meg anyagilag hogy itthon maradjak.
2015. febr. 13. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez az időszak is elmúlik.

Nekem nagyim mesélte, hogy nyolc hós volt anyukám mikor visszament dolgozni.

Még beszoktatás sem volt, hanem bevitte ésanyum meg ott maradt.

A kapcsolatukon nem látszik ez a korai elszakadás.

Nehéz,de sajnos ki kell bírni.

Testvérem au pair, Hollandiában és két fél éves ikerlányra vvigyáz. Ott még ennyit se lehetnek otthon az anyukák.

A lányom az ovit szokta meg nehezen. Majdnem két hónapig egy zokogó kislány integetett vissza. A szívem szakadt meg.

Nos, aztán kiderült, hogy pont addig sír, amíg lát.

Egyszer visszaosontam, (nálam maradt a csereruha) és annyit látok, hogy piros orral és könnyes szemmel, kacagva játszik a többiekkel.

De azért másnap reggel is ugyanúgy zokogott az ablakban.

2015. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez normális. Még kétéves gyereknél is. A fiam két éves volt, amikor bölcsis lesz, és nekünk is volt jó pár sírós reggel. Nálunk az vált be,hogy az apja vitte be kb. 3 hétig reggelente. Ő sokkal nyugodtabb volt, így a gyerek jobban vette a dolgokat. Most már egy éve,hogy jár, és imádja. Szóval csak az eleje nehéz, de az általában mindenkinek.
2015. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szóval ne sajnáljam azért,hogy még csak 1 éves,és ennyire ragaszkodik,mert ha nagyobb lesz,és akkor megy bölcsibe,vagy oviba,ugyanugy sog sirni,teljesen mindegy ,mikor,valamikor át kell ezen esni.
2015. febr. 14. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis ne sajnáld!

Rossz érzés mindkettőtöknek, mindegy hogy 1-2-3-4 éves.

Ő erre nem fog emlékezni, de te igen. Túl kell élni, mást nem tehetsz. :(!

2015. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a korban nagyon nagy szüksége van rád. Én biztos nem vinném ilyen picin.
2015. febr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 1 evesen kerult a kisfiam bolcsibe. Nallunk szerencsere nem volt szeparacios szorongas de ettol fuggetlenul megviselt engem nagyon, hogy bolcsibe kellett adnom. Voltak konnyebb es nehezebb napok amikor nem szivesen ment bolcsibe. De kisfiam egy ido utan nagyon megszerette a bolcsit. Mara mar iskolaba jar es megnyugtatlak, hogy az egvilagon nem emlekszik semmire a beszoktatasbol. Emlekszik a bolcsis gondozok nevere, meg par gyerekre akikkel rendszeresen jatszott de az egvilagon semmi trauma vagy hatrany nem erte. Nyugodtam ellehet jonni es megnezni mennyire lelkiserult. :)

Remelem kerdezo nallatok is minel hamarabb rendezodik a helyzet.

2015. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!