Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiskesztyű a kórházba karmolás...

Kiskesztyű a kórházba karmolás ellen a babának. Tényleg szükséges beszerezni vagy ez is csak egy "felfújt dolog"?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos ez is gyerekfüggő. Nekem két gyerekem van, sosem volt rajtuk karmolás ellen kesztyű, és soha egy karmolást sem csináltak magukon....
2016. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál nem használtuk, úgy nézett ki mint egy bozótharcos, hetekig. Másodiknak dédi kötött kesztyűt, hordta is, de nem volt szükséges, ő vigyázott magára. Szóval szerintem gyerekfüggő :)))
2016. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ez gyerek függô valoban, nekem van 3 gyermekem.. És az elso egyaltalan nem marta ki a boret, akkor amugy nem is szereztem be kesztyut. De amikor a sogornom megszult es o se szerzett kesztyut de viszont az o kisfia nagyon ossze karmolta a kis arcát.. Igy hat a 2. Gyermekemnel es a 3.nal is szereztem kesztyut a viztonsag kedvéért, a 2. Nak nem kellett volna, de a 3.gyermekem az nagyon marta volna magát.. Szoval inkabb legyen kiskesztyu az a biztos:)
2016. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
az én lányom karmolta magát...részünkről kellett. amúgy kb. 200 ft??
2016. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekunk mondtak a korhazban, hogy mindenkeppen vigyunk be. A baratnom most szult, kiemelte, hogy aldja az eszet, hogy vitt be a picinek.


Most a C&A-ban ketto parat adtak 1000-ert, mar meg is vettuk.


31hkm

2016. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2 gyerek van, egyik sem használta. Lányomnak volt nagy körme amikor született, de nem karmolta meg magát.

Ettől függetlenül van kb 8 pár kiskesztyű, amit örököltünk.

2016. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk azt tanácsolták, hogy teljesen felesleges kiskesztyűt beszerezni. Zoknikat úgyis veszünk, az is tökéletes a kezére arra a pár napra.
2016. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Az én kislányom is karmolta magát,de valóban fölösleges a kesztyű.Egy baba zokni tökéletes erre a célra.
2016. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kislányunk nagyon durván karmolta magát, a szeme között, az orrnyergén, szeme alatt... viszont a kiskesztyűt fél pillanat alatt leszedte a kezéről (nagy volt rá). A zokni sem maradt rajta.

Ami bevált volna, de csak később bukkantunk rá (később kaptuk rokontól), amikor már lehetett vágni a körmét: az az olyan rugdalózó, aminek az ujján visszahajtható kesztyű van.

2016. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két gyereknek volt branül a kezében, igy nagyon jól jött az a kis kesztyű.
2016. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!