Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen vettétek el...

Mennyi idősen vettétek el tőle a cumit?

Figyelt kérdés

Volt akkor kistesó, aki cumizhatott, annak ellenére hogy ő tőle megvontátok? mennyi időbe tellett mire felhagyott a cumiért való jajgatással? Mi volt a szöveg, vagy trükk amivel elvettétek?


Első sorban olyanoktól kérdezem, akiknek elalváshoz használja a babája..nekem csak alváshoz kapja meg, meg néha sétához vagy ha rossz napja van.


2016. jan. 8. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2,5 èves volt folyton szètràgta majd egyik reggel kidobta,előtte mondtam neki ha szètràgja megint nem veszek többet,ìgy nem volt több cumija este kèrdezte hol van emlèkeztettem hogy kidobta majd simàn elaludt nèlküle. Kb 1-5-2 èves koràtòl csak alvàshoz hasznàlta.
2016. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja nem volt kistesò,mire megszületik kisfiam màr elmùlik 5 èvesìgy erre nem tudok vàlaszolni.
2016. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ket es fel eves volt a nagyobbik fiam, de nem csak elalvashoz hasznalta, hanem napkozben is.

Egyszer megsertette valamivel az inyet, en hirtelen azt mondtam ra, hogy biztosan a cumitol van, mert cumiallergiaja lett tole. Soha tobbe nem vette be a szajaba es mindenkinek ezt meselte kb egy honapig, hogy o beteg lett a cumitol.

Volt kisebb testvere, aki cumizott, neha ejszaka lenyulta tole, ha egyutt aludtak, de akkor sem kapta be, csak szorongatta a kezeben.

A kisebbtol 3 evesen sikerult elvenni, ott az volt a szoveg, hogy elveszett es nem adnak mar a boltban el cumit ekkora gyereknek.

2016. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Én lányom 3 éves volt október végén még cumizik. Eddig nem sikerült leszoktatni, van egy öccses Ő is cumizik így még nehezebb. Egyszer próbáltuk de 3 nap után visszaadtuk mert nem aludtunk szinte semmit, olyan sokszor felkelt éjszaka és alig lehetett megnyugtatni,csak ordított. Kíváncsi vagyok a válaszokra.
2016. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem vettem el....az 1. fiamnál sétáltunk-2 éves volt-és útközben valahol elhagytuk.Persze volt otthon másik 10,de mondtam Neki,hogy sajnos nincs meg.Elfogadta,onnantól nem is kérte.A 2. fiam szinte az első perctől cumizott.Gondoltam majd eldobjuk 2-3 évesen.Hát nem!Oviba ment,még mindig cumizott.Szerencsére nem volt gond(ráadásul rajta kívül még vagy 7-8 kicsi cumizott)alváshoz mindenki megkapta.4 éves volt,amikor a húga született.Bár a kicsi soha nem cumizott(Ő cicifüggő a mai napig,3 éves elmúlt,bő 1 éve nem szopizik,de a mai napig úgy alszik el(vagy ha fáradt,vagy ideges),hogy fogja),a nagyobb nem tette le.5 éves elmúlt,amikor végre rábeszéltük,hogy dobja be a kukába,had vigyék el a nagy kukásautóval.Ígértünk cserébe egy nagy tűzoltóautót.A nagy kukás autó elvitte-végig néztük-utána nem is kereste.Én úgy vagyok vele,hagyni kell.Napközben már ne lógjon a szájából(nincs is annál borzasztóbb,mikor 4-5 éves gyerekek cumival a szájukban beszélnek),de ha fáradt,aludni megy semmi gond nincs ezzel.SZERINTEM....
2016. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éves volt,elszaladt vele a kutya (amúgy nem:)). Elmentünk nagybevásárlásra és mire hazaértünk,apósom azzal fogadott hogy elszaladt a kutyus a cumival. Nem kereste,pedig nagy cumis volt. Azért 2 napig a zsebemben volt,bárhova mentünk,de nem hiányolta. Még most sem hiszem el,hogy ilyen könnyen ment.


Tesó nincs még,de tuti nem ússzuk meg legközelebb ilyen könnyen :)

2016. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem el.Akartam,nem ment,nekem nem ért annyit az egész,úgyis csak alváshoz kellett.

4 éves 4 hónapos volt amikor lemondott róla végleg (igaz kicsit rásegítettem egy régen vágyott ajándékért cserébe)

Lehet lepontozni :)

2016. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

3 éves volt.

Pont tervezgettük,hogy egy hét múlva majd a Mikulás ajándékért cserébe elviszi.

Erre jöttünk haza anyukáméktól, és a kocsiban vhogy "elhagytuk". Persze egy fél órás keresés után meglett, de nem mondtuk meg neki, hátha. És be is jött. Két napig kereste, aztán csak nagyon ritkán említette meg. Annyi volt,hogy kicsit pár napig nyugtalanabbul aludt. De nem sírt érte.

Most a kistesó 3 hónapos, és neki van cumija, de ugye a nagytól már egy éve elvettük, így nem zavarja.

2016. jan. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező Neked hány éves a gyereked? van tesója? Nálatok hogy áll ez a cumi kérdés?
2016. jan. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

18 hós...most vagyok várandós a testvérével...és gondolkodtam mikor vegyem el...hogy működik e az adjuk oda a kistesónak szöveg...de úgy látom senki nem próbálkozott vele...meg nem tudom...elég neki hogy tesó érkezik..még a cumi is...utána meg ovi..a beszoktatás...addigra már jó lenne ha elhagyná és nem ezzel tetézném...szóval 2,5 körül akarom róla leszoktatni, akkor már 3 hós lesz az öccse, és talán túl lesz a kezdeti nem vagyok a középpontban sokkon...


amúgy ő csak elalváshoz használja, de ahhoz nagyon..ettől félek leginkább...és főként attól hogy nehogy az ujját kezdje szopni...akkor inkább cumizzon még 4 évesen is.

2016. jan. 9. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!