Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is este kezdett...

A ti babátok is este kezdett először hosszabban ébren lenni? Mennyi idősen vettétek ezt észre? Egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hosszabban êbren?

Az első naptol alig alszik. Osszesen ma eddig 2 orat aludt 7 ota.

8 hetes

2015. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes koratol 6 hos koraig nem aludt szinte napkozben. 7-8 ho kozott delelott aludt egy nagupt delben egy kisebbet es keso delutan egy masik kisebbet. aztan 9 hos kor korul a keso delutani alvast elhagyta, a deli megmaradt rovid alvasnal a delelotti hosszunak...egy evesen probaltam rovidre fogni a delelotti alvast de hasztalan, elaludt ebed kozbe ha nem engedtem delelott nagyot aludni. aztan kesobb beigazolodott hogy feleslegesen pattogtam. 13 hosan egyik naprol a masikra elhagyta a delelottit de szo szerint, hetfon 1,5 orat aludt delelott, kedden mar semmit es onnantol soha tobbet, es delben viszont atallt a 1,5-2 orara....mennyi idos a babad kerdezo?
2015. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még pici, 3 hónapos csak. és egy jó ideje egész nap csak alszik.
2015. okt. 17. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális hogy a késő délutáni alvás marad el először.
2015. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hetes most a kislányom. Kb 2 hete kezdte azt hogy este 7től èjfélig fent van :)
2015. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!