Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliaban szuletett kisfiunak...

Angliaban szuletett kisfiunak nev otletek?

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok es egyszeruen nem tudunk nevet valasztani. Sok angol nev van ami tetszik,megis kicsit idegen tolunk. Nekem a Noah all az elso helyen,de parom nem ujjong erte ugyhogy egyelore Daniel-nel tartunk. Ezzel ugy vagyok hogy tetszik,jo lesz ha nincs mas,de nem az igazi. Egy ideig volt Adam a listan de aztan azt mindketten elvetettuk. Rengeteg listat vegigneztunk mar,lehet tul sok is volt,ezert gondoltam megkerdezem itt,kinek milyen otlete van,hatha igy konyebb valasztani.

Koszi


2016. jan. 11. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dominik?
2016. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem Benjamin lett a fiam.


Noah nekem is tetszett de a paromnak nem :(

Ami meg tetszett nekem Zachary. A kovetkezo tuti az lesz :)

2016. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Nalunk magyar nev nem jott szoba, mert a parom kulfoldi, es nem fogunk otthon elni, itt kell, hogy ki tudjak mondani.
2016. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Felix, Max, Peter, Tom, David, Simon.
2016. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Noah nem tetszik, Daniel és Adam igen, Simon tök jó ötlet!
2016. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Robert nem tetszik? Vagy nem tudom, olyat akartok, ami létezik magyarul is, vagy jó az is, ami itthon nem igazán van használatban? Mert nekem pl. nagyon tetszik az Austin, vagy a Connor is. Ha itthon is használható név, akkor meg Alex, Oliver.
2016. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a Daniel szép és viselhető név, ha másban nem tudtok kiegyezni, valószínűleg ezt is meg fogjátok szeretni jobban, ha már a kisfiatok viseli majd.


Noah név azért nem praktikus, mert a magyarban a Noa női névként használatos csak.


Esetleg még más ötlet:

Conor (magyarban is adható Konor alakban)

Elliot (magyarban is adható Eliot alakban)

Aaron (magyarban Áron alakban)

Colin (magyarban Kolin alakban)

David (magyarban Dávid alakban)

2016. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Harvey.
2016. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amik nálam elsők:

Chris, Perry, Lance, Peaton, Noah, Flynn, Martin, Cam(eron), Seth, Wyatt... de ezek nagy része itthon nem játékos.


A Daniel olyan... snassz, mint a David, vagy Peter. :)

2016. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Simon, Brendan, Felix, Gregory (deez csak így), Jeffrey, Daryll, Nigel, Zane, Geoffrey, Gideon, Jeremy, Julian, Roderick...
2016. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!