Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te elválnál a feleségedtől ha...

Te elválnál a feleségedtől ha nem lehetne gyereked tőle mert kiderűl, hogy nemzőképtelen, steril vagy?

Figyelt kérdés
Szeretem, ő is engem,de nem tudok döntenni,hogy mi tévő legyek, kényszerítsem láncoljam magam mellé örökre? Vagy váljak el és akkor mástól lehet gyereke! Most azt mondja, hogy ha nem lehet akkor nem lesz gyerekünk, csak félő, hogy később fog rádöbbeni, hogy miattam szalasztotta el a gyereket és akkor már késső lesz és ezután én leszek a főgonosz!,amit nem szeretnék! Ő ennek ellenére velem akar maradni! Örökbefogadás egy kicsit távol áll tőlem.(egyenlőre) Mit tegyek? Tudom sokan segítennének stb, de csak komoly hozzászólásokat várok ami tudom itt nem dívat! Miért is írok ide...? (Én a vállás mellet vagyok amúgy!) Mndenkinek saját magának kell az életében döntennie, hogy mit tegyen, én is magam döntök csak kíváncsi vagyok mások, hogy gondolkodnak e témában!?

2016. jan. 11. 23:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

amennyiben benned ez miatt változások mennek végbe, nem érzed pl férfinek magad a párod mellett, vagy folyamatos önhibáztatás marad benned, az meg fog utatkozni mindenben. magyarán gyökere is lehet a bajoknak.

szóval amennyiben ezt a terhet el tudod engedni belül magadból, úgy akkor egészséges lélekkel, önbizalommal tudsz a kapcsolatban maradni és működhet, ha nem, arra rámehettek amúgy is. mert egy önbizalmatlan ember minden pillanatban azt hiszi hogy lenézik, vagy simán alulértékeli magát, így magát a kapcsolatot mérgezheti.

2016. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Bella169 ***** válasza:
100%

Az ember mikor megházasodik arra esküszik, hogy a párja mellett lesz jóban rosszban. Nekem ebbe beletartozik az is ha kiderül egy ilyen.

Fordítsd meg a helyzetet. Elhagymád a feleséged ha az derült volna ki hogy nem te vagy steril hanem ő meddő?

Én mindenképp olyan alternatívát választanék amit ketten együtt tudunk végig csinálni.

donor sperma vagy örökbefogadás

2016. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Spermabankon nem gondolkodtatok?

Megértem, hogy nem akar válni, hisz nem a gyerek miatt van veled, hanem mert szeret. Örökbefogadáson azért el kellene gondolkodni.

2016. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
spermabank.
2016. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy válnék el ezért!
2016. jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Spermabank távol áll tölem, tölünk! A feleségem csak tőlem szeretne gyereket, azt mondta, hogy ha nem lehet tőlem, akkor nem lesz gyerekünk! Élet gyerek nélkülaz élet? Amikor mindenhol azt láttom, hallom, tudom(csak szeretném tudni),hogy a gyerek az élet értelme stb. Vicessen azt is mondhatom, hogy örökbe fogadok 3 menekült gyereket és felveszem a 10 milliót és kész el van intézve, de: én nem abból a családból származom!
2016. jan. 12. 00:15
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

attol meg hogy biologiailag nem te vagy az apa, annak a kicsi babanak tel lennel 100%ban az apja, mert nem azon mulik hogy eppen milyen genek vannak benne.


De ha nem hat nem, nekem mindegy, tolem el is valhattok.


Hany evesek is vagytok?

2016. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én 36 éves, feleségem 32 éves. Köszönöm a hozzászólásokat! Témát lezártnak tekintem! Döntök,ahogy majd jónak látom! Üdv!
2016. jan. 12. 00:23
 9/23 anonim ***** válasza:
13%
Én a helyedben körbejárnám, hogy valamilyen orvosi, vagy természetgyógyászati kezelés tud-e segíteni, mielőtt a váláson gondolkodnék.
2016. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem!

Nem azért mentem a férjemhez hozzá elsősorban,hogy gyereket "csináljon" nekem. Elsősorban,mint társat, férjet választottam, és csak utána apát.

Így alap,hogy azért,ha nemzőképtelen lenne, akkor örökbe fogadnánk, ahogy tette ezt egy baráti pár is, aki most várnak a 3. örökbefogadott gyerekre. Gyönyörű, kiegyensúlyozott kapcsolatuk van.

2016. jan. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!