Nemzőképtelen, vagy sem?

Figyelt kérdés
Az már gyanús egy férfinál(31) hogy hosszab kapcsolatai alatt( 3év,4 év) a nők nem szedtek bogyót,és nem védekeztek,de megszakításosan szexeltek.na hát ezalatt több mint 10 év alatt egyszer sem történt "baleset".Ez elég indok arra,hogy feltételezzük a párommal,hogy problémája van,vagy csak "szerencséje volt".a válaszokat előre ks köszönöm

2015. jan. 24. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás (amennyiben tényleg sikerül mindig időben megszakítani és betartanak néhány alap szabályt), akkor nem olyan rossz ám a pearl indexe, mint "átlagos használat" esetén.

Persze senkinek nem javasolnám, akinek tényleg gond egy terhesség. De van, akinek évekig bejön, minden gond nélkül.

Szóval ettől még simán lehet, hogy nincsen baja. Egy spermavizgálat megmondja a tutit.

2015. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,de nem tudom rávenni hogy elmenjen egy vizsgálatra.de ugye azt is mondják hogy a megszakítás nem védekezés,mert közbe is jön valami váladék,amitől teherbe lehet esni..és 13 évig semmi nem volt..
2015. jan. 24. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

És miért nem hajlandó kivizsgáltatni magát?

Egyáltalán miért kérdezed? Ha gyereket akartok, akkor ne szakítsátok meg. Ha egy év múlva úgy sem leszel terhes, akkor lehet vizsgálódni.

Ha pont az van, hogy nem akarsz gyereket, akkor meg szerintem ne alapozz arra, hogy másnál működött. Saját magadért csak te tudsz felelni, a férfi elég könnyen le tud lépni.

2015. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából nem akarunk gyereket..még..de engem akkor is aggaszt a dolog..
2015. jan. 24. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebből még nem vonhatsz le következtetést, hogy az előző kapcsolataiban mi volt. Kérdés, hogy ti mióta próbálkoztok a babával?

Mi négy évig megszakitasosan voltunk egyutt a férjemmel, mert en nem akartam gyógyszert szedni, o meg nem akart gumit húzni, es ugy gondoltuk lesz ahogy lesz. Végül amikor ugy döntöttünk hogy jöhet a baba, az első hónapban össze is hoztuk.

2015. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi 12 éves "nem védekezünk" megszakításos módszerrel, mondván ha akar, jöjjön, de ráér még... félidőben meguntuk ezt a taktikát, akkor 1 hónapig nem szakította meg és elsőre sikerült is, már 5 éves :) azóta is így vagyunk vele, de lassan megint abbahagyjuk mert nagyon elment az idő, jöhetne már tényleg a tesó :)
2015. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 24. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!